Parsisiųsti Xbox 360 žaidimai torrent

Parsisiųsti Xbox 360 žaidimai torrent

"Sveiki atvykę į urvą. Neleisk mano temperamentingas ir paslaptingas balsas apstulbinti tave ". Septyni simboliai buvo viliojami į kurį pati urvas urvas ir ketinate pradėti įdomų nuotykį į labirinto tipo aplinkoje. Urvo gali būti lengvai vienas iš labiausiai įdomi, išradinga ir malonus dėlionė bandėte pastaruoju metu ir tai galima parsisiųsti Xbox 360 žaidimai torrent svetaines.
"Šimtus, dargi tūkstančius, dargi, dargi, dargi dešimtis tūkstančių metų žmonės ateina pas mane ir ieškojo, ką jie nori labiausiai." Kaip iš žaidimo, urvas pasakotojas, pristato mums septynis unikalius personažus, kurių kiekvienas vienas su skirtingais nugaros istorijų ir specialių sugebėjimų. Iš pradžių jūs turėsite pasirinkti vieną iš trijų simbolių, kad jūs vadovautis visame žaidime. Yra tiek daug potencialo gameplay įvairovė, priklausomai nuo to, ką rinktis jums padaryti kiekvieno žaidimo pradžioje.
"Nedaug rasti tai, ko ieškote, dar mažiau kada išeiti." Jūs turite dirbti su visų trijų simbolių, norint aktyvuoti skirtingų dalių dėlionę. Yra sričių urve, kurie prieinami tik konkretaus pobūdžio. Tose srityse, galėsite sužinoti, kas yra giliausia troškimai simbolį, vilioja jį / ją į olą. Kai pavojaus žudo simbolį, simbolis kartojasi netoliese, kad būtų galima pakartoti šį žingsnį.
"Tai man, urvas. Taip, taip, aš esu kalbėti urvas. Ddd-Do not juoktis, ji daro praleidimas pragarą ". Paskutinis, bet ne mažiau svarbu, urvas turi gerą humoro jausmą, ir dauguma tarp simbolių dialogai yra linksmas. Nors jie gali būti pasikartojantis, kad convos yra smagu žiūrėti kiekvieną kartą.
Kūrybinė Ron Gilbert Bilt žaidimą idėja, kad jis galvojo apie beveik dvidešimt metų. Puzzle platformos video žaidimas buvo sukurtas dukart dailės kūriniai ir išleido Sega 2013 sausio Playstation 3, Wii U ir "Xbox 360. Po jo išleidimo, žaidimas gavo mišrios teigiamus atsiliepimus.
Adventure "žaidėjai" aštrių akių rasti Ron Gilbert naujausią žaidimą "Naujoviški daugelyje pačiais būdais kaip ir jo pirmasis: tai suteikia nuotykių žaidėjams naujų būdų bendrauti su pasauliu, naujo tipo inventorius, naujus metodus dėlionės išspręsti. Bet gal "novatoriška" yra klaidinga žodis, nes visi šie dalykai yra tikrai tik tradicines nuotykių elementai atėmė žemyn į pagrindai ".