PS3 žaidimai torrent

PS3 žaidimai torrent

Assassin "Creed II yra rankas žemyn geriausio Assassin Creed žaidimo iki šiol, ir šis žaidimas yra tai, kas dabar yra viena iš populiariausių pradžia ir myli žaidimą serijos kada.
Jei norite žaisti šį žaidimą, tada aš patars jį atsisiųsti iš nemokama PS3 žaidimai torrent svetainių šiandien ir pamatyti, kas kaip gyvena Romoje 15 amžiuje ir turi Leonardo da Vinci, kaip jūsų geriausias bičiulis, kuri suteikia jums su linksmais dalykėlių.
Šis žaidimas funkcijos tą pačią pagrindinis herojus, kaip ir anksčiau, barmenas Desmondas Miles, kuris vis dar įstrigę Abstergo Industries ir priversti naudoti Animus, įtaisas, kad tegul jis sinchronizuoti savo gyvenimą su vienu iš savo protėvių. Naujas personažas, kad jis sinchronizuoja su Ezio Auditore da yra Firenze, iš iš Florencijos bankininkas sūnus. Ir taip prasideda jūsų kelionė iš žavinga paauglys, kuris žino, kaip padaryti, kad problemų su vienu iš labiausiai iconic Assassin, kad kada nors egzistavo žaidimo visatos ir asmeniškai mano mėgstamiausias iš jų visų.
Ezio pradeda savo prisiminimais su savo tėvu ir broliais žuvo ir jis užima savo tėvo patarimų ir rasti Assassin įrankiai tada eina su savo motina ir sesuo jo dėdė Mario kaimo vila. Yra Ezio pradeda savo mokymo ir su savo dėde pagalba sužino daugiau apie politinio sąmokslo, kuris veda jį nužudyti politinių veikėjų iš Venecijos, Forli, San Gimignano ir Romoje, ir visa tai atrodo įspūdingas su Eagles View, kurios suteiks pagalba Jums 360 laipsniai klajoti, kad esate žvalgų.
Yra tonų stuff daryti, kad bus atitraukti jus nuo pagrindinės misijos, galite eiti tyrinėti kapai, sužinoti vienetų Altair anketa Codex puslapių, kurie jums duos Leonardo Da Vinci ir jūs taip pat susitiks Niccolò Machiavelli. Urvai ir požemius, kad jums bus skautų per primins jums kažką, kad jums gali būti žaidžiamas prieš, Prince of Persia ir tyrinėti juos apdovanos jus su Assassin Antspaudai, rinkti juos visus šešis bus atrakinti iš Altair Šarvai, kuris yra paslėptas į savo dėdės Mario vilos.
Nauja cool dalykėliai yra čia ir dabar jūs turite dvigubą paslėptus peiliai ir kovoti yra sudėtingesnė ir apskritai geriau nei ankstesniame žaidime. Dabar galite pavogti jūsų priešų ginklus ir naudoti prieš juos ir žaidimas yra dabar piniginę sistemą, kuri leis jums pirkti daugiau atnaujinimų už jūsų kostiumas ir pirkti naujus ginklus galingesnius kurios daro daugiau įspūdingas nužudyti. Taip pat dabar galite plaukti ir daugiau greitai keliauti jūs naudosite arklį ar jūsų lėktuvas, kad "Da Vinčio pagaminti tik jums.
Yra maždaug 200 misijų, kurios yra labai sudėtinga, taip pat ir nėra dalykas, kad atrodo nuobodus jums kada nors, ir visi šalutinių misijų ir iššūkiai ir žvalgymo, kad jūs turite padaryti bus jus užimtas ir norite žaisti šį žaidimą kasdien. Miestai yra per didelis jūsų sugebėjimų paleisti ir lipti ant pastatų.
Ką dar tu nori man papasakoti apie šį žaidimą įtikinti jus, kad verta žaisti ir, kad yra geriausias Assassin "Creed žaidimas laikotarpis? Žaisti šį žaidimą leidžia jums aušintuvas, suteikia Jums puikias nuotykius, leidžia jums protingesni, nes jūs išmoksite istoriją ir jums bus nustebinti savo mokytoją su savo žiniomis ir pagaliau šis žaidimas suteikia jums geriausią Assassin, kad kada nors egzistavo. Taigi nereikia gaišti daugiau laiko ir atsisiųsti žaidimą dabar!