PC GAME torrent

PC GAME torrent

Houston, mes turime problemą! Pamiršote Orbita atnešė mums bėdų erdvėje. Be indie veiksmo žaidimas jūs patirsite priešingas jausmų, pavyzdžiui, vienatvė, stebuklas, adrenalino ir ... mirtis. Tai yra žaidimas smalsių vienišiai, kurie nėra pakankamai drąsus rizikuoti. Jei manote, kad yra vienas iš jų, jūs turite atsisiųsti PC GAME torrent ir pradėti kelionę.
 Jūs žaisti Harrison, gaila astronautas, kurio laivas buvo sunaikinta erdvėje ir dabar yra skęstančiųjų vaidmenį. Jūsų pagrindinis tikslas bus rasti Harrison kelias į civilizaciją.
Savo pavojingą kelionę, kuri sujungia komedija su tragedijos, turėsite naudoti gravitacinės jėgos planetų siekiant naršyti ir padidinti, Bounce, šuolis, plaukti ir atsiteleportuos save per begalinį visatos.
Žaidime 40 lygių, kurias galima tirti su laiko bandomuoju režimu kiekvienam keturiais unikalių saulės sistemų, kurios bus jūsų namų visoje nekilnojamojo namų ieško nuotykių. RPG leidžia jums pasirinkti, atnaujinti ir pritaikyti savo rinkinį sugebėjimus. Žaidimas yra lengva pasiimti, nes paprastas ir handleable kontrolės.
Pamiršote Orbita yra akimirksniu priklausomybę ir patenkinti žaidimas, kuriame jums teks susidurti su mirties kelis kartus. Jei jums mirti erdvėje, niekas niekada žinoti savo kovą. Mes tikimės jums!
Stebėtinai giliai žaidimas buvo sukurtas ir paskelbtas PixelNAUTS ir išleistas gegužės 12, 2015 Microsoft Windows.
Žaidimas patiko realią sėkmę ant jo išleidimo su daugiausiai teigiamų atsiliepimų iš abiejų žaidimų kritikų ir gerbėjų. Šeštoji kryptis pasiūlė žaidimo palankią rezultatas 90/100 sakydamas: "Aš radau savo laiką su Lost Orbit būti malonus, ir linkiu ten buvo daugiau jai už trijų valandų kampaniją ir laiko bandomuoju režimu. Tas faktas, kad noriu daugiau kalba labai Lost Orbit ir kaip ji sugebėjo išlaikyti savo dėmesį visą kelią. "
Tos pačios nuomonės akcijos Gamer šventykla su užrašu "Bet kokiu atveju jūs požiūris žaidimą, Lost Orbita yra malonus žaidimas. Nors ką gali gauti šiek tiek beprotiška su visais gravitacinių hijinks kaip jūs zip per erdvę, žaidimas yra ne bausti, kad atsitiktinis žaidėjai. "