Playstation 3 žaidimai torrent

Playstation 3 žaidimai torrent

Need for Speed ​​Carbon 2006-ųjų NFS lenktynių žaidimas, kad jūs tikėjotės žaisti, nes nuostabus Most Wanted, kad asmeniškai aš manau, kad tai geriausias Need for Speed ​​žaidime.
Jei norite žaisti šį žaidimą, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš laisvųjų Playstation 3 žaidimai torrent svetaines ir vairuoti iš geriausių automobilių pasaulyje.
Veiksmas kirtikliai jus iš kur Most Wanted jus paliko ir kaip naujokas Palmont City turite išvalyti blogą reputaciją, kad pateikėte, kai per vieną rasės jums Perduotas su pinigais, o iš vairuotojų poilsio gavo suimtas ir dabar, Jūs esate grįžo į miestą jūs skolingi vaikinas, kad išgelbėjo tave, kad pinigai ir jis taip pat išgelbėjo tave nuo kryžiaus, kuris buvo medžioklės jus nuo į Most Wanted renginiuose.
Jūs pradedate pasirinkdami automobilio klasę ir šis žaidimas yra trys automobilių klases, kaip antai:
Derintuvas, egzotinių ir naujas automobilis klasė, raumenis. Visi automobiliai gali būti pritaikomas kaip jums patinka ir nauja Autosculpt funkcija leidžia jums pakeisti savo automobilį, kaip jums patinka ir turėti daugiau asmeninį išvaizdą.
Kadangi jūs nepaliko dabar yra ekipažai, kad savo įvairių teritorijų visame mieste, ir jūs turite kovoti skirtingų lenktynininkus ir jų viršininkų turėti tą zoną. Bosas mūšiai prasidės miesto ir tada viskas eina žemyn kanjono. Yra dvi rasės, viena, kurioje jums sekti savo varžovą ir turi likti kuo arčiau jo, o kitas esate sekamas, ir jūs turite likti kiek įmanoma iš jūsų priešininkas. Vienas, kad sugebėjo išlaikyti Daugiau atstumas pergales ir dabar valdo teritoriją. Ir nemanau, kad net antrą, kad kanjono rasės yra lengva, yra rizikos daug, ir jei jūs neturite likti ant kelio, gali nukristi uolos ir prarasti lenktynes.
Kitas dalykas, kad vėl yra dreifas lenktynės. Šis rasių tipas buvo trūksta Most Wanted ir dabar jie yra atgal ir jie pagerėjo duoti savo automobilį naujų dinamiką, jūs ketinate dreifas ant lenktynių trasos arba žemyn kanjono. Ir aš asmeniškai norėčiau juos, nors kartais jie gali būti varginantis.
Šis žaidimas taip pat suteikia jums wingman ir kada statome įgulos jūs galite turėti iki trijų wingmen, kurių kiekvienas turi savų konkrečią galimybę. Pirmasis yra skautų kuris per rasių eina prieš jus, ir skautų įvairių nuorodų ar patogesnes maršrutus, kurie nedalyvavo žemėlapyje, po, kad jūs turite projektą, kuris reiškia, kad jūsų wingman eina prieš jus ir suteikia jums šiek tiek padidinti, kaip jums sekti jo pavyzdžiu ir galiausiai yra Blokuoti, o tai reiškia, kad jūsų wingman eisiu prieš kitus lenktynininkus, kad jūs norite išeiti iš savo kelią.
Visa tai veiksmas vyksta naktį ir miestas atrodo puikiai, ji ganėtinai man primena Underground serijos ir vizualiniai efektai tikrai sugeba turėtumėte greičio jausmas nyksta ekrano puses, kai esate skatinti arba vyksta greitai. Taip pat realiame gyvenime naktį yra daugiau nei pakankamai užbaigti šį žaidimą, ir tai, kas buvo didelis nusivylimas man, tai, kad gameplay buvo labai labai trumpas.
Bet jei norite daugiau malonumo visada galite prisijungti prie interneto ir ten turėsite rasių ir įvykius, kurie gali būti padaryta iki aštuonių žaidėjų, ir jūs galite žaisti klasikinis žaidimų, tokių kaip tegus arba galite imtis policijos vaidmenį.
Apskritai, šis žaidimas yra puikus, ir aš tikrai rekomenduojame jums suteikti jai pabandyti, jei turite PlayStation 3, jis nesiruošia imtis daug savo laiko ir geriausia dalis yra tai, kad nemokamai!