Wii U

Wii U

Paruošta ... Pastovus ... Stop teisę prieš jums nukristi platformos! Jūs niekada maniau jūs kontroliuoti šarvuotis, ar turite? Bet koks kitas gyvūnas būtų padaryti tik baudą, bet tarpgalaktinę šarvuotis ?! Ir atspėti, ką? Į Armillo žaidimo žvaigždė yra ne tik baudą, tai įspūdingai unikalus, įdomus ir laukia jums atsisiūsti Wii U žaidimų torrent dabar.
Veiksmas, platforma, puzzle žaidimas buvo sukurtas ir paskelbtas Apytikslė Wuzzy žaidimą, platinamą Nintendo eShop ir išleistas liepos 3,2014 Wii U, bet planuojama išleisti kitų platformų ir ateityje.
Viskas yra ypatingas ir unikalus apie Armillo. Sferinio 3D pasauliai ir spalvų minia yra labai akį traukiantis.
Pakalbėkime apie gameplay dabar. Žaidimas yra įdomus valcavimo platforming su didžiuliu kiekiu žaidimo elementais. Be reguliariai 3D pasaulyje, žaidimas turi bonus etapą Mėnulyje, ir piktoji lygiagrečiai visatą. Žaidimas nustebins Jus mirtinai posūkiais, kai jums jų tikėtis mažiau. Ir, žinoma, jūsų mažylis padaras Armillo nėra įprastas šarvuotis. Jis gali pakilkite erdvę keliauti iš planetos į planetą. Jis yra ne tik specialus simbolis žaidimo, nes jis po jo mielas brolis ir jo mažą mėlyną critter.
Taikus Galaxy jie visi gyvena tampa užpuolė blogio robotai Darkbots invazijos. Kas jie tokie? Kas jų paskirtis? Mes nežinome, bet vienas dalykas, mes tikrai žinome. Jie yra ne jūsų Būtybės komandos draugai ir niekada nebus!
Po išleidimo, Armillo gavo mišrios vidutines nuomones. Multiplayer.it įmušė žaidimas su sėkmingos 88/100, nurodantis "Armillo yra įspūdingas Puzzle platforma, kuri mums priminė Super Mario Galaxy, Sonic ir Metroid labai geras būdas. Tai įdomus ir protingas su tobula ilgio ir t cool unlockables. "Destructoid buvo šiek tiek mažiau sužavėtas žaidimo, siūlanti jai apie 75/100 rezultatą sakydamas:" Armillo yra žavinga platformingo, kad sugeba padaryti tik tiek, kad atskirti jį nuo kai kurie jo pirmtakai. Nors jis nebuvo smūgis mane bet ruožas vaizduotę, ji turi turinio supakuotas į jį iki taško, kur aš išleisti gana ilgai jį rasti visą toną. "