PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Tinklelis 2 yra 2013 anketa Codemasters lenktynių žaidimas, kad pūtė kiekvieno žmogaus protą su įspūdingais grafikos, didžiųjų automobilių, nuostabios vietos ir sudėtingas lenktynėse.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus jį atsisiųsti iš Nemokama PC žaidimai torrent svetaines ir turi paleisti su įspūdingiausių automobilių pasaulio dėl kai kurių iš populiariausių lenktynių trasos pasaulyje.
Viskas apie šį žaidimą yra tobulumo, iš trapumą išvaizdą automobilių lenktynių trasos įkvėpė iš realaus pasaulio. Jei esate susipažinę su lenktynių pasaulyje jūs atpažinsite takelius iš miestų, tokių kaip Paryžiuje ar Japonijoje. Vaizdo efektai yra aukščiausios klasės, iš lapų, kad skraido ore, o jūs vairuojate 180 km / h, kad fejerverkų, kad pop-up per rasių naktį ir net gražus ir švarus variklio dangčio, kuris atspindi gražių peizažų, kurie supa jus , Vienas iš pagrindinių Nusivylimas su šiame žaidime yra, kad jums nereikia turėti kabinos nuomone savo automobilį, kaip jūs turite į purvą žaidimų serijos.
Garso efektai taip pat yra geriausia, kad ten gali būti, su žalio variklio garsą, kad jaučiasi labai reali ir teisinga. Taip pat garso pasikeitimas, kad padangos padaryti, kai vyksta ant įvairių paviršių yra malonus liesti ir muzika, kuri kinta per intensyvesnei akimirkų taip pat yra didelis.
Kiekvienas lenktynių režimas turi savo tipo automobilių, iš kurių galite rinktis ir galite atrakinti kitų automobilių užpildant iššūkius ar laimėti lenktynes. Taip pat automobiliai gali būti pritaikytas su įvairių anksto grafikos dizaino ir galite duoti savo automobilį asmeninę išvaizdą.
Tinklelis 2 taip pat turi šiek tiek istoriją režimu, kur jūs konkuruoti pasaulyje lenktynių lygą vadinama World Series lenktynės (WSR) ir jūsų darbas yra skatinti šią lygą lenktynių vairuotojų visame pasaulyje ir padėti jiems suvokti WSR ir pritraukti vis daugiau ir daugiau vairuotojų ,
Žaidimas taip pat turi įvairių lenktynių tipų, kaip antai: rasė, Time Attack, Drift, Eliminator, Checkpoint, Togue ir taip pat režimas vadinamas "gyvai Maršrutai", kuri dinamiškai keičia sekti savo grandinę be featuring kelio žemėlapį.
WSR ir tai skylė pristatymas ir gyva meniu yra puikus, kūrėjai tikrai užtruko į priėmimo šį žaidimą daugiau kaip filmas, kur esate pagrindinis aktorius. "YouTube" klipus rodyti savo lenktynių ir ESPN žinią, kad kalbėti apie jus, šis žaidimas yra visa informacija apie priėmimo jums jaustis gerai apie savo lenktynių ir visų gerbėjų, kurie jums pritraukti. Ir jis yra gražus, turintys žaidimai, kurie apdovanos jus savo pasiekimus.
Žvilgsnis į praeitį funkcija taip pat yra atgal ir ji leidžia "atgailauti už jūsų nuodėmes". Ir viskas apie šį žaidimą yra puikus. Visa tai žaidimas yra puikus ir aš visiškai rekomenduojame jums suteikti jai pabandyti ir pamatysite, kad yra žinomas yra ne tai, kad blogai, bet neleiskite, kad gauti į savo galvą, tai tik žaidimas!