PS3 žaidimų torrent

PS3 žaidimų torrent

Tai nėra sunku atspėti, kad atminties kontroliuojamas visuomenės, dalykai negali eiti teisinga kryptimi. Mes dažnai manome, kad mūsų Privatumo yra įsiveržė šiandien, ir kažkaip, mes nesąmoningai atskleisti mūsų gyvenimus ekranuose. Jie sako, kad policininkas darbas tapo gana lengva ir šviesos pastaruoju metu. Ieškodami įtariamojo ar tirti žmogžudystę, jis turi ieškoti socialiniuose tinkluose clues tik.
Prisiminti mane pristato mums netipišką visuomenę trūksta privatumo, nes Įsiminti korporacija naujai sukurta smegenų implantą, vadinamą sensacija Variklis. Tai implantas turi galimybę įkelti ir dalintis 99% piliečių atminties internete galimybes. Taip pat galite ištrinti ir pakeisti neigiamą Liaudies prisiminimus. Jei jums tai skamba pakankamai intriguojantis šiol galite parsisiųsti PS3 žaidimų torrent iš įvairių interneto svetainių. Kaip ir bet kurioje kitoje istorija tokio pobūdžio, yra nedidelė grupė ar sukilėliai, kurie neturi pavergti jų sistema ir perspektyvos vadinamas Errorists. Miesto parazitai yra taip vadinamas Leapers, prisiminimai narkomanų, kurie pasuko į nežmoniškomis forma ir gyvena labiausiai užkrėstų ir panieka vietose.
Žaidimo veiksmas yra nustatyta futuristinis Neo-Paryžiuje 2084. Jūs paimsiu Nilin vaidmenį sukilėlių Errorist kuris turi trinti, keisti ir maišymo prisiminimus galimybes. Jūsų pagrindinis tikslas sudaro pareikšti sistemą į pabaigą ir atkurti gerą elgesį visuomenėje ir daugiau nei, kad rasti savo atminties, kuri buvo pavogta įsiminti, kai jie sužinojo, kad jūs atstovaujate už savo išradimą pavojų dalį. Jums bus vadovaujamasi visame žaidime būti EDGE, paslaptingą žmogų, kuris yra iš Errorists lyderis, per ryšių įrenginį, kurį savo balso.
Veiksmas-nuotykių, Sci-fi vaizdo žaidimų buvo sukurta Dontnod Pramogos, paskelbtą "Capcom" ir išleistas birželio 2013 Microsoft Windows, Xbox One 360 ​​ir PlayStation 3.
Žaidimas gavo mišrios teigiamų nuomonių su kritikai plojo savo emocinę istorija, vaizdo ir žaidimo. IGN Daniel Krupa pareiškė "Prisimink mane yra simpatiškas, net susižavėjimo žaidimas, kuris pasakoja giliai asmeninę istoriją apgalvotai-fashioned pasaulyje, kuriame gyvena turtingai išsamių charakterio modelių. Tačiau, galiausiai, ji neužginčijo arba sužadinti man kaip žaidimas, kaip visi jos geriausios idėjos yra tik jo svarbiausio fantastika, o ne savo žaidimo. "