Playstation 3 žaidimai torrent

 Playstation 3 žaidimai torrent

Žmogus-voras Shattered Matmenys yra geriausias Žmogus-voras žaidimas, kad aš grojo per pastaruosius porą metų ir visa tai dėl to, kad žaidimo sudėtingumo jis teikia.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus jį atsisiųsti iš laisvųjų Playstation 3 žaidimai torrent svetaines ir smagiai su 4 skirtingų Spider-Men, kad šis žaidimas turi pasiūlyti.
Žmogus-voras Shattered Matmenys yra žaidimas, kad pagaliau leidžia jums žaisti tik su nei vienu Spidey ir atrasti daugiau apie savo pasaulyje. Šis žaidimas yra padalytas į keturias dimensijas ir kiekvienas turi savo specifinę robotas ir kiekvienas iš jų turi skirtingą pasaulį ir kitokį gameplay stilių, ir jums bus pereiti nuo vienos Spidey ir viena nuobodi
Žaidimų istorija yra Misterio kuris yra po tabletę gabalas, kad bus padaryti jį galingesnis, bet Spidey bandė jį sustabdyti ir sumušė tabletę keturis gabalus, kurie buvo paskirstyti visoje keturias dimensijas.
Kiekvienas aspektas turi savo unikalų Žmogus-voras, yra klasikinis Amazing Spider-Man, kad jums yra naudojami ir meilė, jis turi tuos pačius įgaliojimus ir įgūdžius, kad mes jau grojo su. Tada yra Noir Žmogus-voras, kuris yra labiau silpna, bet jo jėga yra šešėlyje, jis turi daugiau Pateikimas yra išpuoliai ir šešėliai yra jo geriausias draugas. Nešioti nuodai kostiumas Ultimate Žmogus-voras, kurio gebėjimas yra sunaikinti viską, kad stovi savo kelią, be pasigailėjimo ar baimės nieko. Ir pagaliau yra Žmogus-voras 2099 turi ypatingą gebėjimą patekti į regos režimu, kuris lėtina laiką ir leidžia jam Dodge priešo atakų ir būti tikslinami kovoti.
Kiekvienas aspektas turi skirtingą vizualinį stilių, ir kiekvienas Spidey taip pat turi skirtingą balso veikiantis, kad atgaminti populiarių balso dalyvių, kurie naudojami kalbėti jam savo ilgą televizijos istorijoje. Ir kiekvienas pasaulis atneš pokyčius klasikinis Žmogus-voras piktadariai, kad jūs tikrai nežinote.
Istorija yra gana nuobodu, nors, jūs turite eiti iš lygio į lygį daro įvairias užduotis, kurios yra specialiai pagaminti savo charakterį ir po, kad jūs turite bosas mūšio sudarantis su jumis rinkti vieną iš keturių gabalų tablete. Kiekvienas lygis yra 15 iššūkius ir šie iššūkiai atrakinti naujinius savo charakterį ir nuostabus premijų kostiumai.
 Vienas didžiausių pokyčių nuo ankstesnio žaidimas yra tai, kad veiksmas vyksta ne dideliame atvirame pasaulyje, kaip Niujorke, tačiau mažų pravertos laisvės žvalgyba linijinių lygiais. Tačiau jų įvairovė yra ką padaryti juos labiau įdomus ir linksmas.
Ar norite savo nuomonę? Kaip Žmogus-voras fanboy tai tikrai mano mėgstamiausia robotas, kuris kada nors buvo padaryta, kad aš kada nors grojo ir aš grojo šį žaidimą porą kartų dabar. Taigi, ką jūs laukiate? Atsisiųsti šį žaidimą dabar ir smagiai su keturiais skirtingais Spider-Men, tai yra geriausias komiksų patirtis rodo, kad jūs tikrai turite!