Wii U žaidimų torentus

Wii U žaidimų torentus

Kaip išgyventi, kai jūs sudužo saloje užkrėstos su Zombie virusas, su draugu įkando Zombie, be ginklų kovoti zombius, be maisto ir vandens tiekimo prarastą signalo savo valtis valdybos, be funkcinės Jūrinis vidutinis transporto?
 Žmogus, tai ilgas klausimas! Čia ateina atsakymas ... pasiruošę? Jūs galite padaryti jį išjungti užkrėstos sala su draugu įkando Zombie, be ginklų kovoti su zombius kol amatų kai, be maisto ir vandens tiekimo, jeigu jūs einate ir ieškoti jų, prarastos signalo savo valtis valdybos, kuri jus nereikia vistiek, be funkcinio jūreivystės vidurkio transporto nebent jūs nustoti būti tingus ir pradėti statyti vieną.
 Tikiuosi, kad šis atsakymas neskamba jums kaip lame kaip ji, mano galva. Bet kuriuo atveju, jūs galite atsisiųsti žaidimą iš Wii U žaidimų torentus svetainių ir pradėti beprotybę.
Iš viršaus į apačią siaubo veiksmo žaidimas bus išbandyti savo išlikimo įgūdžius daugiau nei bet kuris kitas žaidimas šio pobūdžio turite žaisti iki šiol. Žaidimas yra du žaidimo režimai: iššūkis ir istoriją. Jums bus žaisti į lankininkas-pelėsių Abby, stipraus Jack ir Desmitcīņnieks Kenji, per pastaruosius trejus išlikusiųjų sudužimas vaidmenį. Jūs turite gauti į kitą salos, kur jums bus rasti savo pabėgimas transporto priemonės pusėje.
 Siekiant išlikti gyvas Creepy saloje, jūs turite rasti ir surinkti medžiagą amatų ginklus ir kovoti su nedraugiški zeds. Tarsi niekas niekada girdėjote apie draugiškų zombių ... Bet kokiu atveju, ištrinkite savo tvarkaraštį, nes šis žaidimas yra addictable.
Jie sako, kad jums nereikėtų rūpintis kažkieno nuomone apie jus, bet jūs turėtumėte pasitikėti ir rūpintis Tonis Mitera ųjų Worthplaying nuomonę apie šį žaidimą, nes jis mano, kad žaidimas yra vertas žaisti. Ne, rimtai, jis tikrai sakė, kad "nėra jokių sričių, kuriose, kaip išgyventi tikrai nusižengia, ir yra daug sričių, kur ji šviečia. Kovinio srautai gerai, nors svyravo atrodo geresnė idėja nei vartų, ir priešas įvairovė išvaduoja iš vis pasenusi ".
Taigi, ką jūs laukiate? Gaukite žaidimą, pasirinkti savo charakterį ir pradėti veiksmų!