PS3 žaidimai torrent

PS3 žaidimai torrent

Skate yra visiškai tai, ką žinote apie Skateboarding žaidimai šiol priešais ar idėja, kad Tonis Hawk įgyvendinti savo mintis. Ką šis žaidimas yra visa informacija apie tai, realizmas, ir ji suteikia jums realią idėją, ką būdamas čiuožėjas reiškia ir kaip sunku ji iš tikrųjų yra čiuožinėti.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada aš labai rekomenduojame, kad jūs jį atsisiųsti iš nemokama PS3 žaidimai torrent svetainę ir suteikti jai pabandyti, jūs pamatysite, kad būdamas čiuožėjas nėra taip lengva ir tikrai yra didelė rizika, susijusi su tuo, ką reikia daryti.
Žaidimo idėja yra paprasta, pamiršti apie didelių combo, crazy orą ir viską, kas yra ne taip, kaip arti realiame gyvenime, ir pradėti duoti ne žaidėjai, bet riedutininkams, ko jie nori ir nusipelno. Tai reiškia, kad priimant žaidimas, kuriame jūs turite dirbti ją gauti, kad puikus liniją arba stilingą triuką.
Padaryti žaidimą kaip tai apima pamiršta, kad tai triukas reiškia stumia du mygtukus ir galvoti daugiau kaip flicking analoginį klijuoti ant savo žaidimų trinkelėmis. Tai taip pat reiškia, kad šis žaidimas bus prieinamas tik "Xbox 360" ir "PlayStation 3", nors galite naudoti žaidimų valdiklio kompiuterio per daug, bet EA negirdėjo termino kompiuterio.
Žaidimas yra didelis miestas, kuriame jūs galite kruizinių arba naudoti jį kaip savo žaidimų ir skate ką nori. Miestas turi viską, ką nori iš briaunų ir hubbas į mokyklą teismus ir kalvų bomba, ir tai suskirstyti į keturias pagrindines kaimynais. Dėl užkandžių yra priemiestyje, vieta pilna namų, kurį galite kaltę ir išeina skate baseinai ar kitų dalykų, tai yra res, arba gyvenamojo ploto, kuris turi kalvų daug ir jei jūs esate į ketina greitai ir bombardavimo kalvų ir patekti į lenktynių su automobiliais, tada ši vieta yra už jus. Downtown finansinio rajono, kuris reiškia daug pastatas su daugybe laiptų ir turėklų jums čiuožinėti, bet ir apsaugininkai, kurie bandys jus sustabdyti (sakė, kad šis žaidimas yra siekiama, kad būtų realu). Ir pagaliau yra senamiestis, senas mokyklos miesto dalis, kuri turi viską, šiek tiek ir jums bus meilė praleisti laiką ten daro insane linijas.
Karjeros režimas turi istoriją, kuri yra gana daug, ką čiuožėjas bando pasiekti realiame gyvenime, norite gauti rėmėjų ir šaudyti nuotraukas žurnalų viršelių, ir jūs turite du žurnalus, kurie taip pat realaus gyvenimo žurnalai, kad duos jums užduotis ir iššūkius Jums pasiekti. Daro viską, kad bus jums šlovę, šlovę, kuri taip pat bus jums geriau vietose, viena iš tų vietų yra X Games, kuriame jums bus konkuruoti, visa tai atrodo ir jaučiasi realus, kaip įmanoma ir netgi balso pasakotojo konkurso yra vienas, kad pasakoja realus dalykas.
Taip pat yra online režimu, kur jūs galite kruizas su draugais ir pilnas iššūkių ir jūs taip pat gali filmuoti triukus ir linijas, kurios vėliau galite pakartoti ir atgal sulėtintai arba bet tu nori, tai visi kaip realiame gyvenime tam čiuožėjas, jūsų darbas bus čiuožinėti ir tai, ką šis žaidimas yra visa informacija apie: skate! Real Deal, o ne mokslinė fantastika, kad Tonis Hawk brolijos į gerklę ir sakė, kad Jums yra čiuožėjas. Tai nėra tai, ką čiuožėjas yra, kad tai, ką įsivaizduojama charakteris yra. Taigi jūs norite autentišką ir realų pojutį apie skate gyvenime? Eik ir parsisiųsti šį žaidimą šiandien, tai nemokamai!