PlayStation Vita

PlayStation Vita

Šaldytų Synapse Taktika tavo eilė rašyti istoriją su savo PlayStation Vita kontrolės. Paruoškite savo ginklus, grupė savo karius ir būti geriausias taktinis vadas kovoje su įmonių sektoriaus režimo kas atrodo manipuliuoti futuristinis dystopian Cyberpunk piliečius. Jūsų koordinavimas, judrumas ir strateginiai įgūdžiai yra žaidime, kad jūsų žmonės pasikliauti atsisiūsti Playstation Vita žaidimų torrent!
Jūsų pagrindinis tikslas yra panaikinti priešo būrius. Prieš bet kokio išpuolio jums būtų suteikta neribotą laiką strategiškai vieta jūsų kariai, ypatingą komandas kiekvienam kareiviui materijoje posūkio kareivis pozicijoje, greitis ir pozicija, ir kovoti juda ar veiksmas, kuris kareivis atliks kai jis pamatė priešo kareivius.
Daugiau nei, kad į prieš faktinį kovoti peržiūros, jums bus suteikta galimybė pamatyti savo taktikos ir kaip priešas komanda atsakys į jūsų ataka rezultatą. Jei kovoti išvada neduoda teigiamą poveikį, galite perkelti savo karius ir suteikti jiems įvairias užduotis atlikti. Kai esate patenkinti savo komandos veiksmus, esate pasiruošęs eiti!
Žaidimas yra vieno žaidėjo kampaniją, kur jūs žaidžiate prieš kompiuterį, ir Player versus žaidėjo režimu, kur jūs galite konkuruoti su savo draugu per bendrą serverio sistemos.
Eros strateginis žaidimas siūlo naują ir unikalų vizualinį stilių. Jis gavo "Didžiojo 8,7 balą iš IGN Scott Butterworth verdiktas ant žaidimo yra taip vienas" pirmininko vienu metu eilė struktūra leidžia įtemptos patirties tai tiek protingas ir naudingas. Jis vikriai išvengia nuobodybė, kad kartais gali maras strateginiai žaidimai, bet vis dar suteikia neįtikėtiną gylį tiems, kantrybės patiks jį. Ieškoti keletą draugų, sukurti keletą rungtynių, ir priimti mąstymo žmogaus mobiliojo taktikos žaidimas. "
Šaldyti Synapse buvo sukurtas režimas 7 Žaidimai, paskelbtais Headup Žaidimai ir Moda 7 ir išleistas gegužės 26, 2011, Windows OS X, Linux, iOS ir Android, žaidimas yra lengvai žaidžiamas ant touchscreen prietaisas.