Xbox 360 žaidimai torrent

Xbox 360 žaidimai torrent

Saugiklis yra tai, kad žaidimas, kad atrodo nuobodu, kai tu žaidi vieno žaidėjo tipas, bet po to, kai
pareikšti savo draugų Co-op režimu, turėsite tonų anekdotai dienas.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus jį atsisiųsti iš laisvųjų Xbox 360 žaidimai torrent svetaines ir kai su draugais pasilinksminti.
Kampanija režimas yra tikrai ne tai įdomus, jūs turite šią komandą, kad yra tamsiai praeitį ir jūs turite būti komandą ir kovoti kartu ir jie bando būti arba rimtas ir sentimentalus ir tada padaryti jums juoktis su shitty anekdotai. Ji neveikia, kaip kad, atrodo, kad daugiau kaip blogas epizodas kažką, kad galėtumėte pamatyti Disney Channel.
Misijos yra pasikartojantis ir jums nebus turintys daug įdomus, jūs kovoti su blogi vaikinai pakuoti savo daiktus ir eiti ir daryti kitą misiją. Ir kiekvienas personažas turi parašo ginklą, kad jis varomas "Fuse", kuri suteikia specialias galias, kurios gali arba negali būti naudinga kai kuriais atvejais, tai priklauso nuo misijos ir aplinkybių, kad esate.
Kiekvienas ginklas ir gebėjimas gali būti modernizuotos, ir jūs turite įgūdžių tašką trijų ir jums bus padaryti keletą vizitų į jį daug, kaip jūs pažangą ir įgyti lygį, tai tik laiko klausimas, o po to jums bus turėti daug įdomus su savo parašas juda ir pistoletai. Yra žaidimas, kuris gali sukurti didelį skydą, kuris blokuoja ir sugeria priešų kulkų pistoletas ir tada siunčia juos atgal ir žudo visus, kad kulka ne jums.
Bet leidžia ne kalbėti apie istoriją ir turėti ne tai, kas atsitinka, kai jūs imtis veiksmų, į Co-op režimu ir smagiai su draugais išvaizdą. Nuostabus kovoti su per viršų ginklų tai, kur šis žaidimas šviečia ir turėsite tonų anekdotai žaisti su draugais ir kiekvienas turi savo skirtinga svarba ir kaip komanda, pamatysite, kad jums reikia suskaičiuoti ant vienos kitą, jei norite iki galo pasinaudoti, ką šis žaidimas turi pasiūlyti.
Šis žaidimas turi daug scenarijų Jums ir Jūsų draugams ateiti ir žaisti Co-op ir niekada girtis, kad jis gali tapti kartojasi ar duoti jums jausmą, kad galite jį visi žinome, ir nėra daug padaryti, nes esate negerai. Yra daug padaryti, ir jei jūs neturite draugų, tada man gaila tavęs ir kampanijos istorija, kad jums bus žaisti, bet vis tiek, nors akcija yra verta žaisti ir jums bus smagiai žaisti, bet tai nėra palyginti su co-op.
Žinoma, kad jei norite žaisti Co-op patys ir su AI komandos, bet jūs turite šiek tiek sunku, tačiau tai būdas daug geriau nei žaisti vieni. Taigi, kas yra mano vieta? Šis žaidimas yra verta atsisiųsti bet kuriuo atveju, nes tai awesome ginklų, puikus Co-op ir sudėtingas kovos. Ko daugiau norėti? Eik ir parsisiųsti šį žaidimą šiandien.