parsisiųsti PC GAME torren

parsisiųsti PC GAME torren

SimCity yra realiausia miesto imitavimo žaidimas aš kada nors matė! Iš namų, parkai, keliai, kelių, geležinkelių, ligoninių, muziejų, mokyklų į funfairs, dangoraižių, audiniai, prekybos centrai, vandentakiai, tarptautinio oro uosto ir kitais awesome pastatų, turite juos visus į miestų planavimo imitavimo žaidimas!
Miestas-pastatas žaidimas yra masiškai multiplayer online žaidimas, sukurtas Maxis, paskelbta Electronic Arts ir išleistas kovo 2013 Microsoft Windows "ir rugpjūčio 29, 2013 OS X Jei nori būti įtrauktas į virtualiame pasaulyje pastatas, jūs galite nemokamai parsisiųsti PC GAME torrent iš įvairių interneto svetainių.
Kartu su teigiamų kritikų, žaidimas buvo aplodismentų už savo 3D grafika ir naujos varikliu vadinamas GlassBox kuris leidžia išsamiau modeliavimas, nei bet kuriuo kitu ankstesniu žaidimą. Miestas yra gyvenamasis zona, komercinė zona ir pramonės zona, kuri realiame gyvenime turės įtakos tarša ir šiame regione srautą. Jūs galėsite padidinti savo miestą ekonomika ir gera elgesys įvairių privalumų, tokių kaip šiukšlių surinkimas, sveikatingumo priežiūros, saulės energija. Vartotojo sąsaja įkvėpė Google Maps "ir infographics.
Danas Moskowitz patvirtino: "Jei jūs sukūrė visą miestą ant ekonominiu pagrindu gavybos tam tikrą išteklių, kai, kad išteklių baigsis jūsų ekonomika žlugtų." ir tai todėl, kad daugelis išteklių, kad žaidimas suteikia yra ribotos. Galite pirkti ir parduoti išteklius, siekiant užtikrinti geriausią gyvenimo į jūsų gyventojų.
Tai, kas pasakyta, galiu garantuoti, kad tapti labiausiai galingas miestas ant gaublio galimybės yra neribotos. Statyti, triuškinantis, kurti iš naujo, daryti tai, ką jos reikia, tačiau išlaikyti savo gyvenimo standartus didelis, kad visi nori tapti savo miesto gyventojas.
Žaidimas yra du žaidimo režimai: masiškai multiplayer vieną ir vieną žaidėją vieną. Dėl multiplayer režimu jums reikia interneto ryšį, nes jūsų žaidimų partneriai ir galimi priešininkai yra visame pasaulyje. Yra daug išmokti naują kalbą, kad jums neturėtų praleisti galimybę.
SimCity apkabino realią sėkmę per pirmąsias dvi savaites, kai žaidimas buvo parduotas daugiau nei 1,1 milijono kopijų ir dviejų milijonų kopijų bendra visame pasaulyje.
Eurogamer Švedija ir aš tą pačią nuomonę apie nuostabų žaidimą. Jis davė žaidimo maksimalų rezultatą iš 100 su užrašu "fantastišką miesto modeliavimas, kuri atitinka visus lūkesčius. Taigi puikiai subalansuotas ji tampa lengva pasiimti ir džiaugtis, tačiau paaiškėja, kad labai sunku įvaldyti. Linksmas, priklausomybę ir su dideliu galimybių tiek kooperatinės ir konkurencingą internete žaisti - Sim City yra aiškus kandidatas Game of the Year ".