PC žaidimų torentus

PC žaidimų torentus

Call of Duty: Black Ops 2 yra 2012 anketa žaidimas, kuris buvo išleistas būti devintasis žaidimas Call of Duty serijos, o į Black Ops sekundę.
Jei norite parsisiųsti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus, kad jį gauti iš laisvosios PC žaidimų torentus svetaines ir būti dalis super Black Ops darbo grupes, kad kada nors egzistavo.
Jei manote, kad šis žaidimas yra toks pats kaip pirmųjų Black Ops, kad aš atsiprašau pasakyti, kad esate neteisus. Šis žaidimas atneša naujų dalykų daug prie stalo ir neturi nepavyksta, kai jis ateina į pristatymo, kas jums patinka. Su būsimo karo technologijų ir šakotajai siužeto, kad varo žaidėjų pasirinkimo, šis žaidimas taip pat gali būti žaidžiamas ant tų išgalvotas televizorių, kad funkcija 3D ekrano parinktį.
Žaidimas taip pat turi ne linijinis istoriją ir ji turi daug galūnės remiantis žaidėjo sprendimus visoje žaidimo funkcija, kad bus neabejotinai norėsite pakartoti istoriją ir žaisti šį žaidimą daugiau nei vieną kartą, kuris yra puikus ir mes pagaliau gauti kai iš šio žaidimo tipą sudėtingumas, nes didžiąją dalį laiko pirmojo asmens šauliai linkę būti pasikartojantis ir nuobodus.
Istorija linija eina atgal į 1986-1989, pastarųjų metų šaltojo karo ir eina į kitą šaltojo karo, kuris yra nustatytas 2025 m turintys tą patį veikėją, Alex Mason ir šis žaidimas taip pat yra antagonistas, kuris yra Raul Menendez A NARCO -terrorist kuris taip pat yra populistinės judėjimo "Cordis Die" vadovas.
Naujas žaidimas yra "Strike Force" misijų, kuriame žaidėjas turi eiti su story line ir tuo atveju, kad jis miršta, jūs negaunate grįžti į Checkpoint, jums tęsti misiją ir jūs galite pamatyti, kad jūsų mirtis gali paveikti žaidimą ir kaip viskas gali progresuoti ir, kaip viskas gali jau buvo, jei turite ne mirti. Ir visa tai man yra freaking genijus! Aš tai ateiti? Tai yra realus dalykas čia, ji negalėjo būti realesnis nei šis. Viskas, kad jums turi įtakos istorija poveikį ir yra įvairių būdų, kuriais žaidimas gali baigtis, ir kad yra nuostabus, ir mes tikrai reikia pamatyti tai įvyktų daugiau ir daugiau žaidimų.
Taip pat nauja funkcija, kad šis žaidimas yra tai, kad jūs dabar leidžiama pasirinkti bet ginklų, kurį norite naudoti, kol misija prasideda ir sukurti strategiją, kuri, jūsų nuomone, tai bus geriausias. Ir net nereikia get me prasidėjo kalbėti apie multiplayer ar zombių, šie žaidimo režimai yra tai, ką daro šį žaidimą turi A +, o ne A ir tai, kodėl Black Ops 2 yra neabejotinai geriausias Call of Duty žaidimas, kad aš turiu nors grojo ant mano PC, ir aš labai rekomenduojame, kad jūs žaisti šį žaidimą šiandien ir jį atsisiųsti nemokamai dabar! Nešvaistyk daugiau laiko.