PC GAME torrent

PC GAME torrent

Jūs esate greitai, jūs esate Zawadiacki, jums yra judrus, jums yra įžvalgūs. Jūs galite skristi. Jūs esate pažangiausias variklio tipas. Eagle išvaizdos, tigras-juda, antilopės greitį. Krautscape automobiliai turi supernovos variklį ir suteikti jums labiausiai pažangių judėjimo per dideliu gameplay! Man, šie unikalūs bruožai yra pakankamai, kad man rekomenduojame jums atsisiųsti nemokamą PC GAME torrent kaip įmanoma greičiau.
Spalvinga žaidimas yra lenktynių žaidimas, kuriame, jei esate lenktynėse buvęs, jūs sukuriate hipodromas, o pastarasis turi laikytis ją, bandant gauti į lyderio pozicijas, todėl galite sukurti savo norėjo grandinę. Vejasi žaidėjas turi galimybę imtis nuorodas galimybę ir įveikti kliūtis. Konkurencinė Gameplay tarp jūsų ir jūsų draugams jus kaliniu kompiuterio, kol gausite pirmą poziciją. Žinoma, yra vieno žaidėjo praktika režimas, kur galima sužinoti automobilio kontrolę ir tapti Krautscape čempionu.
 Lenktynių sesijos yra veiksmų supakuoti ir trumpas. Trys multiplayer režimai yra visiškai skirtingos medžiagos tikslus ir gameplay ir gali būti žaidžiamas internete splitscreen režimu arba LAN.
Drįstu pasakyti, kad žaidimas turi viską, ko ji turi būti sėkmingas lenktynių žaidimas: awesome vizualizacijomis, puikus mechanika, konkurencingą gameplay, ir puikiai atitikimo garso takelį, kad bus išlaikyti žaidimą gyvas.
Kūrėjai iš Mario von Rickenbach ir Playables LLC, suporuotas su Midnight City ir Majesco Pramogos padarė didelį darbą kiekvieną aspektą iš žaidimo. Krautscape buvo išleistas kovo 31, 2014.
Destructoid "Brett Makedonski patvirtino" Nors tai įdomu pastebėti, kaip plaukioja ir vairavimo tiesiogiai veikia vienas prieš kitą, jie dažnai sukelia tikrai žavinga ir įsimintina moments..It gali užtrukti tik keletą minučių suvokti kaip viskas veikia, bet kai tai padaryta, tai lengva pasiklysti konkurencinės dvasios ir nuostabių estetika pasaulyje. "