Playstation 3 žaidimai torrent

Playstation 3 žaidimai torrent

Need for Speed ​​Shift yra neabejotinai geriausias NFS žaidimas, kad EA kada išleido, nes jis atitraukia dėmesį nuo Arcade ir visa tai stuff natūra, kai jūs darote nelegalių dalykų ir gauti reikia persekiojo PB tonų ir daugiau dėmesio skiriama modeliavimo iš nekilnojamojo lenktynių vairavimo patirtį.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus jį atsisiųsti iš laisvųjų Playstation 3 žaidimai torrent svetaines ir žaisti kas atrodo labiausiai realus ir autentiški galvą iš debesų Need for Speed ​​žaidime.
Nors jūs manote, kad jūs turite žaisti šį lenktynių tipo NFS prieš į ProStreet žaidime jūs nesate visiškai neteisinga, nes šis žaidimas išlaiko tą pačią temą ir dėmesio, bet turi labai daug dalykų, prie jo pridedamas. Galite pasakyti, kad šis žaidimas yra daugiau pereiti prie ProStreet ir galiu pasakyti, kad tai visiškai atnaujinti labiau palankiai nei bet kada.
Nors jums gali būti naudojamas manote, kad Need for Speed ​​yra lygus istoriją režimu galite nusivilti ne pirmas, nes jis nėra čia. Jūs gaunate simbolį ir jis ar ji pradeda lenktynių ir patenka į konkursų kurioje sudaroma su pinigų, daugiau rasių ir patirtį. Visa tai daro gameplay atrodo realesnis imituojant realią gyvenimo situaciją, kur jums nereikia gauti padaryti nelegalią stuff ir lenktynes ​​aistra ir už greitį ir adrenalino poreikį.
Žaidimas yra daugiau kaip 60 licencijuotų automobilių, kurių yra padalintas į 5 padangos ir žaidėjai atrakina padangas, kaip jis progresuoja per žaidimą ir kiekviena padanga turi greičiau ir geriau automobilius. Visi automobiliai gali būti modernizuotos, ir jūs galite pritaikyti juos, tačiau norite. Galite keisti būdą, kuriuo automobilių elgesį ant kelio, eikite ir tuningas automobilio našumą, taip pat galite pakeisti būdą jūsų automobilis atrodo, kuri taip pat turės įtakos jūsų automobilio aerodinamiką. Jūs netgi galite eiti toliau ir pakeisti mažai aspektus, pavyzdžiui, suderinimai, padangų, stabdžių, diferencialas ir įrankiais. Ir ne manote, kad jie pamiršo apie azoto, nes jie neturi, bet dabar ji turi daugiau realistiškai feel it.
Taip pat galite mąstytojas ant svoriui mažinti ir aerodinamikos truputį keisdami ir eksperimentuoti su įvairių kūno rinkiniai ir stuff like that. Visa tai daro žaidimą atrodo realesnis. Kitas dalykas, kad šis žaidimas atnešė iš realaus pasaulio yra trasos ir lankytinos grandynai, kaip antai: Nurburgring, Silverstone, Kelių Amerikoje ir daugelis kitų.
Apskritai, šis žaidimas yra puikus ir turėsite gerą laiką žaisti šį žemiški tipo Need for Speed ​​žaidimas, kuris yra gaivus patirtimi su daugiau nekilnojamojo lenktynių imitavimo gameplay, o ne arkada, kuri yra daugiau pramogų, bet ne realus, kaip jums noriu, kad ji būtų. Taigi, tai sau paslaugą ir gauti šį žaidimą šiandien jį atsisiųsti nemokamai ir turintis patirtį, kad būtų jums kainuoti milijonus dolerių (automobilius, nes nemanau, kad jūs kada nors gauti vairuoti tiek daug automobilių, jei jūsų dienos darbas yra žaisti žaidimus).