Parsisiųsti PlayStation 4 žaidimų torrent

Parsisiųsti PlayStation 4 žaidimų torrent

Norint aprašyti žaidimą Galak-Z: matmenų turime makiažo keletą naujų žodžių anglų sinonimų žodynas žaidimą anketa everythings yra tokia unikali ir patrauktų jums žaisti Minutę jūs susitinkate ją. T
Jie sako, kad visata yra begalinė, bet atrodo, kad Galak-Z rado savo galą. Yra kur jūs turite kovoti savo priešų rankų dažytos tarpgalaktinę nuotykius. Stiliaus, deriniai tarp vėlai '70s, anksti' 80s ir šiuolaikinių šauliai atgaivinti neeilinį žaidimą, kad jūs nenorite nepastebėti. Parsisiųsti PlayStation 4 žaidimų torrent dabar ir pasiruoškite keliauti į nežinomų matmenų.
Jūs imsis apie netinkantis pilotu, A-Tak, paskutinė viltis mūsų pasaulio išlikimo su galinga svetimos imperijos. Nenuvertinkite priešų dirbtinis intelektas ir parengti žlugti daug kartų iš eilės.
Žaidimas leidžia jums ištirti atviro pasaulio erdvę ir užsiimti svaiginančius 2D dogfights. Galak-Z nykti klasikinių žaidimų liniją, pavyzdžiui, asteroidų, Gradius ir R-Type su rafinuotu 3D pirmojo asmens šauliai ir tai, kas daro jį nuostabus.
Meilės laiškas "80s arcade šauliai ir sci-fi japonų anime yra Hyper-reaguoja kontrolė, keistus pasaulius naršyti ir velniškus protingus priešų. Modernus Retro stiliaus kovos žaidimas yra kažkas, kad jūs niekada grojo prieš! Nenuostabu, kad žaidimas gavo daugiausia teigiamų atsiliepimų. Žaidimas yra visiškai pakartoti, bruožas, kuris paprastai užtikrina žaidimas sėkmę.
Galak-Z: buvo paskelbta matmenų birželio 2013 metu "Sony" E3 2013 spaudos konferencijoje, buvo parengtas ir paskelbtas 17-bitų ir išleistas ketvirtasis rugpjūčio, 2015 PlayStation 4 ir PC versijos bus paskelbta artimiausiu metu ,
Kat Bailey iš Usgamer atrodo labai susijaudinęs apie žaidimą ir pelnė žaidimą su 90/100 teigdama, kad "dailiai suprojektuoti, labai malonus Shoot 'em up, kad daro viską, ką gali sverto savo '80 Mecha anime estetiką. Atvirai kalbant, ten nėra panašus į jį daug ant PSN šių dienų. Remdamasi tuo, kad tai gana paprasta rekomenduoti jį, bet kas tikrai verčia jį į kitą lygį yra didžiulė suma, išsamiai įdėti į priešo dizaino ir kovoti. "
Nėra daugiau žodžių pridėti kaip žaidimas kalba pats už save. Netrukus su aukštos kokybės ir didžiulis kiekį žaidimo, žaidimas yra waiting for you give it a try!