PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Marvel Heroes yra veiksmų RPG žaidimas, kuriame jūs galite žaisti su komanda sudarė visų savo mėgstamų Marvel simbolių ir pamatysite keletą Portretų piktadarius per daug.
Jei norite žaisti žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs ketinate jį atsisiųsti iš Nemokama PC žaidimai torrent svetaines ir sukurti labiausiai awesome komanda super bet kada.
Šis žaidimas stengiasi būti kaip jūsų klasikinis ARPG, kaip Diablo II, bet taip pat turi savo mėgstamus ir mylimas Marvel simbolių, mes visi norime žaisti. Pagrindinis pasakojimas apie žaidimą yra tai, kad daktaras Doom turi Cosmic Cube ir jūs turite nustoti jį vartoti CUBE nuo jo, kad jis negali sunaikinti žemę. Vienintelis būdas gauti jam yra kovodamas su kitų populiarių super piktadarius ir po to, kai grįžti CUBE jums įjungti Bifrost Tiltas į Asgard.
Žaidimo pateikimas yra labai tvarkingas ir tai daroma komiksų booky kokiu būdu jums yra pateikiamos savo pagrindinius simbolius ir piktadarius ir istorija ir atstovybių, kad jūs turite atlikti. Vietos, kurioje vyksta veiksmas yra populiarus vieta, kad jūs mačiau Marvel istorijų prieš, pavyzdžiui, Molėtai, Manhetene, Mutant Town, Latveria, Asgard ir daug daugiau.
Taip pat šis žaidimas yra daug įdomių unlockables pavyzdžiui, kostiumai jūsų charakterį ir būti tikri, kad turėsite visus gerus klasika, kad matėte karikatūros arba komiksų knygų. Jis visada kietas pamatyti X-Men savo senosios mokyklos geltona ir juoda uniformas. Kitas dalykas, kad jūs atrakinsite yra įgūdžių savo grotuvą ir kiekvienas personažas turi savo įgūdžių medį, kuris gali būti atnaujintas pagal išlaidų kiekis, kiekis, kuris gali arba atrakinti naujų įgūdžių arba patobulinti ir padidinti esamo viename lygyje. Taip pat galite amatų stuff ir įsitikinkite, kad turite pakankamai įrankių ir eksploatacinių medžiagų.
Misijos vyksta mažesniuose atvejais, kurie leidžia paleisti didelį virtualų serverį, o ne padalinti į daugiau serverių. Ir jei norite grįžti prie vienu atveju misija atstato. Šis žaidimas taip pat turi atnaujinti, versiją 2.1, kad funkcijos pagerėjimas, iš kurio žaidėjas gali pasinaudoti daug. Ir Downloadable versija, kad jūs turite dabar taip pat yra, kad Atnaujinimui todėl įsitikinkite, kad jūs turite geriausią žaidimą ir jūs turite naujausią versiją rinkai.
Apskritai, šis žaidimas yra puikus, jums tikrai turės daug laiko žaisti ir jis nuves jus laiko žaisti ir gauti visą atnaujinimus, todėl nereikia net galvoti antra, kad šis žaidimas bus nuobodus ir jums bus pamatyti visus, kad tai pamatyti per dieną ar dvi. Taigi mano patarimas jums tai atsisiųsti šį žaidimą šiandien, ji yra nemokama, o mūsų svetainė turi naujausią versiją, kad jūs galite mėgautis visus dalykus, kad šis žaidimas turi pasiūlyti. Stotelė eikvoti laiko ir gauti šį žaidimą šiandien!