PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Assassin "Creed 3 yra žaidimas, kad mes visi laukėme, jis atneša daug naujų dalykų iš naujo charakterio, naujų misijų ir antagonistas ir visiškai naują pasaulį su dideliu kiekiu nematytas vietas, kad jums bus aplankyti.
Jei norite parsisiųsti šį žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs gaunate jį iš Nemokama PC žaidimai torrent svetainę ir imtis kelionę iš Europos į Ameriką be būtinybės keltis iš savo sofos ar Jūsų patogiam stalo sėdynės.
Naujas žaidimas pagerėjo visais žaidimo aspektais, veiksmas persikelia dabar iš Europos į Ameriką žemę, vadinamą sieną, kuri yra didžiulė vieta alsuoja dykumoje ir Bostono ir Niujorko miestų 18 amžiuje. Taip pat pagrindinis veikėjas mūsų dienų vis dar Desmond Miles, bet dabar jau sinchronizuojami per Animus į kitą protėvio vadinamas Ratonhnhake: toną arba, kaip mes normalūs žmonės mėgsta skambinti ir ištarti savo vardą, Connor.
Kaip jums gali būti pripratę dabar, žaidimas yra įkvėptas istorijos ir veiksmo laikas yra per Amerikos revoliucijos karo. Ir aplinka atrodo taip pat, kaip jis tai padarė tą laikotarpį ir, žinoma, kad tai stebina ir peizažai yra dech. Kiekvienas smulkmenos yra pagamintas iki tobulumo, ir jūs negalite skųstis šio žaidimo autentiškumą.
Turite tonų ką daryti ir šis žaidimas bus ne pagimdė jums net viena sekundė. Turite misijose, šalutinių misijų, vietose ištirti, žmonės nužudyti, gyvūnams medžioti ir žudyti ir daug kitų dalykų, kad jums rasti visoje gameplay metu. Viskas, kas jums patiko senosiose Assassin "Creed žaidimai jau pagerėjo, kad freerunning manevrai dabar yra daugiau kaip skysčio parkour ir turėsite geresnį judėjimą per miestą ir dykumoje. Jūs lipti ant medžių, šokinėti nuo šakos į kitą, ir pakabinti ant uolos, visi klasikinis žaidimas stiliaus, kad jums dabar ir meilė dabar.
Jūs netgi galite ieškoti jūras ir turėsite Laivybos tyrinėjimo misijas ir jūs kruizas su Conor anketa Aquila laivo, kuri remiasi daugelio aplinkos veiksnių, tokių kaip oro, vėjo kryptis ir greitis, bangos, uolų ir dalykų, pavyzdžiui, kad. Taip pat praėjusių žaidimo įdarbinimo sistema yra atgal ir dabar galite įdarbinti ir apmokyti naują Assassin, kuri padės jums misijų metu.
Taip pat oras modeliavimas sistema buvo įgyvendinta naują žaidimą ir jūs atsidursite metu skirtingais metų laikais, pavyzdžiui, žiemą ar vasarą, ir visų oro pokyčių, pavyzdžiui, lietaus, sniego ir rūko ne tik įtakos vizualizacijomis, bet gameplay taip pat. Tai bus sunkiau jums matyti per sniegą, tačiau taip pat pagerinti savo stealth ir taip pat lėtai keliauti per storas sniego, o tai reiškia, kad jums teks lipti ant medžių ir naudoti juos savo pranašumą.
Jei kažkaip jums nuobodu arba po žaidimo metus baigėte visus dalykus, kad šis žaidimas turi pasiūlyti, tada jūs galite prisijungti prie interneto ir žaisti ten pat. Yra daug dalykų daryti ir visų laikų mėgstamiausia "Žmogžudystė" misijos atgal, todėl įsitikinkite, kad patikrinti juos. Jei norite žaisti šį žaidimą, kuris raginu jus, tada jį atsisiųsti iš torrent nemokamų žaidimų svetainę dabar ir žaisti vienas super žaidimas, kad kada nors buvo padaryta.