PC GAME torrent

PC GAME torrent

Ar žinote, skausmą, kai jūs žingsnis į Lego gabalas, kai mažiausiai tikimės jį? Aš jį vadiname iš vaikystės, paauglystės ir pilnametystės skausmas atveju esate LEGO ventiliatorius ar turėti vaikų. Na, kadangi mes visi Lego vienetų ir skaičiai elektronine forma, jūs neturite bijoti nebėra! Lego teminius žaidimas tapo virusinė nuo jo išleidimo, kad tai geras ženklas, kad jūs turėtumėte atsisiųsti PC GAME torrent iš karto!
Per šimtas minifigures laukia susitikti su jumis! Surinkite juos visus ir padaryti jiems dalį savo awesome nuotykius žaidimas. Epas nuotykius internete yra daug spalvingų vietose, jūs ir kiti tūkstančiai kitas žaidėjas gali tyrinėti ir kur jums bus kova su siaubingą priešų, ar su kitais žaidėjais. Galite žaisti ir sklandžiai pakeisti tarp trijų simbolių, kurių gebėjimai ir galios gali būti sukurta. Jūs rinks patirties taškų, kurie padės lygį ir pagerinti savo minifigures. Daugiau nei, kad jūs galite surasti kodus Minifigures maišus, kuriuos galite naudoti su savo varžovą.
Muzikos sukuria puikią atmosferą Jūsų įdomių nuotykius klasikinių LEGO žodžių. Dinozaurai, Battle drakonai, užsieniečiai, jūrų pabaisos jums rasti juos visus šio super įdomus žaidimas.
Tyrimai parodė, kad žaidimas yra labai žaisti gerbėjų visose amžiaus grupėse. Paskambinkite savo artimą, skambinkite savo draugui iš viso pasaulio ir savo įsivaizduojamų draugų iš kitų planetų ir tegul nuotykių pradėti.
Masiškai multiplayer žaidimas buvo sukurtas Funcom ir išleistas spalio 29, 2014 Po jo išleidimo. žaidimas gavo daugiausia teigiamų atsiliepimų. IGN Italia recenzentas teigė: "Nors tai daugiau veiksmo-nuotykių multiplayer žaidimas kaip tinkamai MMORPG, LEGO Minifigures Prisijungę nėra nepristato įdomus (daug jų faktiškai) pasaulis, kuriame galite žaisti su savo minifigures. Tiesiog reikia nepamiršti, kad tai laisvai žaisti su vaikais, kaip pagrindinis tikslas. "
Tasos Lazaridis iš Toucharcade taip pat buvo malonu su naują žaidimą ir patvirtino "Apskritai, DRO yra gana įdomus žaidimas su dideliu kiekiu turinio, kuris džiugins jaunus ir senus (ER) žaidėjai. Daug, daug Minifigures taip pat sukelti poreikį "rinkti juos visus", kuris prideda dar vieną sluoksnį į žaidimą. "