PS3 žaidimai torrent

PS3 žaidimai torrent

Juokingai 3 yra naujausias žaidimas iš Dirt žaidimų serijos, kad saugo visus gerus dalykus, kad ankstesnis žaidimas turėjo ir saugo tai ralio šaknis. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus jį atsisiųsti iš laisvųjų PS3 žaidimai torrent svetainių šiandien ir turime eiti į geriausių automobilių modeliavimo priemonių, kad egzistuoja iki šiol, aš jums pasakysiu, kad jūs niekada neturėjo tokio awesome patirtį.
Aptakus Purvo pristatymas meniu atgal ir ji atrodo švaresnis ir staigesnis nei bet kada, kaip ir tikrai aštrus, nes šis žaidimas tai pilna piramidžių ir trikampis. Tai aukštos koncepcija dizainas tai labai draugiškas akis ir jūs taip pat turite moterį, kuri pasakoja visiems, kad jūs turite atlikti ir padės jums per žaidimą. Šiame žaidime jums bus ne pradėti nuo apačios ir dirbti savo kelią į šlovę, nes jūs jau esate garsus lenktynininkas, kuris turi konkuruoti įvairiuose renginiuose išlaikyti savo vardą knygose.
Naujas oras sistema yra tai, ką daro šį žaidimą puikus, jums jaustis kaip diena tikrai eina, kaip jūs vairuojate per miškus, per saulėlydį ir važiuojant per lietų ar sniegą yra tikrai nauja patirtis. Taip pat oras turės įtakos jūsų automobilio valdymą ir jums tikrai reikia daugiau žinoti apie tai, kaip jums reikia vairuoti. Ir kiekvienas automobilis turi savo vairavimo mechanika tai reiškia, kad jums reikės išmokti kiekvienas veikia ir pritaikykite ją prieš kiekvieną rasės, kad jūs turite pranašumą kartą kiekvieno bėgių kelio.
Gymkhana režimas bus išbandyti jums Ken Block įgūdžius darant jums užbaigti įvairių sunkumų, kad reikės turėti gerus vairavimo įgūdžius bei manevrus, kurie yra labai tikslūs ir gerai laiku. Jums bus apdovanotas kiekis baigusi kliūtis kursus ir visa tai baigsis priimant jums labiau žinomas ir vertinamas jūsų rėmėjas ir gausite naujų ir geresnių automobilių vairuoti.
Dėl hardcore žaidėjai taip pat yra nuogybių, kuris suteikia jums tik kabinos nuomone ir ne padėti kelyje, imituojanti dar tikrąją gyvenimo situaciją. Atsukimo funkcija taip pat atgal į šį žaidimą, taip pat ir žaidėjas gali naudoti iki penkių iš jų į bet kokius sunkumus, tačiau jie ateina su kaina, turite naudoti reputacijos taškus.
Grafika ir garsas aukščiausios klasės, kaip ir visada, kaip galima tikėtis iš Codemasters žaidimas ir ji tikrai saugo, kad sena Purvo Vibe, kad mes norime ir mes taip myliu, šis žaidimas nedaro jokių kompromisų ir jums tikrai patinka tai kiek jums patiko ankstesnį žaidimą. Taigi, jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada jį atsisiųsti iš mūsų nemokamą torrent svetainę ir pamatyti, kas kaip yra lenktynių vairuotojas, jums bus nustebinti, kad tai nėra taip paprasta, kaip jūs manote. Ir ką aš pamiršau paminėti prieš tai, kad dabar jūs taip pat galite įkelti savo replay įrašus tiesiai į "YouTube", kad visi jūsų draugai gali matyti Jums ateityje taip. Ko tu lauki?