Playstation Vita žaidimų torrent

Playstation Vita žaidimų torrent

Embrace sau retro, modernus, futuristinis, atemporal Futuridium EP Deluxe žaidimas yra čia! Daugiau nei įsitikinęs, tai yra pirmas kartas, kai išgirsite tokį laiko vietose žaidimas derinys. Neleisk sau įbauginti jį, nes žaidimas suteikia jums super įdomus patirties, kad jums nenoriu praleisti. Patikėkit manim, aš gameress! Atsisiųskite nemokamą Playstation Vita žaidimų torrent ir bandyti jį į savo.
Jūsų istorija prasideda, kai tiesiai prieš gaunant į Dogfight, pasieksite pasimesti matmenų linijos našumą. Aš gali skambėti ironiškai, tačiau su savo talentu ir greitis, būkime sąžiningi, tai kinda ... intriguojanti, kad jūs turite prarasti.
Bet kokiu atveju, jūsų nuotykis prasideda tik po to, šio milžiniško epizodas. Jūsų energijos tiekimas senka greičiau, jei jūs bandote skristi taip greitai, kaip jūs galite didžiuliams erdvės dreadnoughts. Delapidate galios kubus siekiant papildyti savo energijos juostą. Kadangi nėra galia-up ir tavo kontroliuoti laivo greitis yra ribotas, savo refleksus ir dvigubi lazeriai bus geriausiais jūsų sąjungininkai. Jūsų erdvėlaivis taip pat yra 180 laipsnių posūkį.
Žaidimas yra penkiasdešimt naujus lygius plius kitos beprotiškas bonus lygius, naujus žaidimo režimus ir mechanikos ir svarbiausi naujų būdų mirti, kad bus motyvuoti jums likti žaidimą, kol jūs padaryti jį į pirmąją vietą. Nesitikėkite lengvai gameplay, kaip jums gali rasti daug lygių gana sunku užpildyti ir bosas kovoja suteikdama jums sunku.
PlayStation Vita versija gavo mišrios teigiamų nuomonių su giria dėl žaidimo meno stiliaus ir garso takelio, grywalność ir sudėtingumo lygį.
Colinas Byrne iš Vita Lounge davė žaidimo apie 90/100 rezultatą su užrašu "Su gražia meno stiliaus ir labai užkrečiama garso takelį, Futuridium EP Deluxe yra sudėtinga šaudyti 'em up, kuris tiesiog jaučiasi tiesiai ant PS Vita". Matthew Pollesel nuo azartinių lošimų Amžius pasiūlė rungtynėms B klasės +, patvirtindama "Nepriklausomai nepilnametis disonansas gali būti sukurta kartais neteisingai dėmesį, tai daugiau nei sudaryta Nes žaidimo Štai paprastas, įdomus ir neįtikėtinai priklausomybę."