PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Bound by Flame yra Vaidmenų žaidimas, kuris yra visa informacija apie pasirinkimo ir jums bus atlyginta už kiekvieną prekę ar blogas pasirinkimas, kad jūs darote.
Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš Nemokama PC žaidimai torrent svetaines ir pamatys, kaip lyg turėti valios galią savo charakterį.
Žaidimas turi savo specialių funkcijų, tačiau ji neturi eiti toli gražu normalus RPG, nes jos gylis tinkinimo parinkčių. Jūsų pagrindinis veikėjas yra vaikinas ar mergina, galite pasirinkti savo lytį, pavadintą Vulcano ir jis arba ji gali būti pasirinkti iš trijų gatavų modelių.
Žaidimo veiksmas vyksta fantazijų pasaulyje Vertiel kad jūsų veikėjas turi išgelbėti nuo pasaulio nuo Viešpaties Blackfrost kontrolės, kuri sušaldyta pasaulio širdį.
Jūsų grotuvas yra demoniškas įtakos auka, kuri duos jam daugiau galios ir realią kovą bus vidų herojai širdį, nes jis nenori atiduoti savo sielą velniui, tačiau jis taip pat nori turėti vis daugiau ir daugiau galios nugalėti savo priešų ,
Žaidimas taip pat turi tris pabaigas, kurie gali skirtis priklausomai nuo pasirinkimų, kurie jums padaryti visą žaidimą. Ir jums teks susidurti su skirtingų pasirinkimų ir turi galūnę, kad norite savo istoriją ir savo herojus. Jūs galite paaukoti ir nužudyti save atmesti demonai įgaliojimus, taip pat galite tapti demonas save ir sunaikinti Vertiel arba galite tapti karalius ir išnaikinti demoną ir tapti Vertiel valdovas. Ir tai atvira pagaliau suteikti jums valios galią ir pasirinkimas yra, ką daro šį žaidimą toks nuostabus.
Jūs taip pat susitikti su naujais sąjungininkus, kurie padės jums per žaidimą ir, priklausomai nuo to, kiek jūs sunaikinti savo sielą jūs arba kurti draugystę su jais ar jums bus padaryti juos savo priešus ir pabandyti juos nužudyti. Taip pat visa savo kūno sudėjimą keisis, ir jums bus transformuoti, jei jūs nuspręsite turėti demonas įgaliojimus, pavyzdžiui, jums bus augti ragai, kurie ketina padaryti jums prarasti šalmą.
Kitas nuostabus dalykas, kad šis žaidimas siūlo yra Crafting sistema, kuri leidžia jums atnaujinti savo ginklus ir šarvus, tačiau jums patinka todėl jums stipresnis ir greitesnis kovoti. Ir kovos sistema yra gana sudėtinga, nes per daug turite tris gesinimo metodus, galite perjungti tarp. Jūs turite lėtai ir galingas atakas su ginklų, tokių kaip kirviu ar kalaviju ir jūs taip pat gali traukti arba stumti jums priešų, tada jūs turite greitai ataka, kurioje galite naudotis šaulių ginklus, pavyzdžiui, durklai ir jūs galite pabėgti nuo priešų atakų lengviau. Ir pagaliau jūs turite tarp šių dviejų kuri naudoja gaisro išpuolių, kurie turi į žalą padidinti derinys. Kiekvienas stilius turi savo įgūdžių medį, kuris gali būti atnaujintas todėl suteikia jums geresnes galimybes kovoti.
Visa tai žaidimas yra puikus, turite originalų istoriją, daug Nutraukiamas savo istoriją ir kovos su crafting sistema neatskiriami tokia gera, kad jums bus išleisti valandos priėmimo strategijas ir nuspręsti, kuris atnaujinti norite padaryti dabar ir kuri jums bus padaryti vėliau.
Šis žaidimas taip pat turi šaknis ir stilius RPG todėl tiems iš jūsų, kurie myli šį žaidimų tipo, galite pailsėti saugiai žinant, kad šis žaidimas nebus nuvilti. Taigi, ką jūs laukiate? Eik ir parsisiųsti šį žaidimą šiandien, nemokamai, ir jūs turite ką prarasti.