Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V yra labiausiai mylimas žaidimas, kuris buvo išleistas šiemet PC ir ji susprogdino pasaulio istorijoje įrašus labiausiai greičiausiai parduodamu Pramogos Prekės uždirba apie $ 500 milijonų per pirmą dieną. Bet jei norite žaisti šį žaidimą nemokamai šiandien, tada Raginu jus jį atsisiųsti iš laisvosios PC žaidimų torentus svetainių ir patikrinti, ką šis hype yra visa informacija apie. Jums bus žaisti nuo pirmojo ar trečiojo (tačiau jums patinka) asmens perspektyvos ir ji suteikia jums daug laisvės tyrinėti didelį didelį atvirą pasaulį, kuris yra sudarytas iš San Andreas ir išgalvotas miesto Los Santos, kuris yra įkvėptas realiame gyvenime Los Andželas.
Istorijos herojai: Michael Santa, kuris yra buvęs banko plėšikas, kuris dabar pensininkas ir įsitaisiau su šeima ir gyvena nuobodų gyvenimą, kuris yra apie pakeisti, kai jis atitinka visus kitus veikėjus. Tada mes turime Franklinas Clinton mažai reputacija gangsteris iš Los Santos, nori padaryti daugiau gyvenime ir bus daugiau kaip sūnų, kad Michael visada norėjau. Ir galiausiai turime Trevoras Phillipsas, kuris yra vienas iš labiausiai prieštaringų veikėjas šiame žaidime, jis daugiau kaip sociopath, kad gali daryti, ką jis nori, kai jis nori be jokių antra mintis ar iš gailesčio tiek. Ir šis žaidimas sugeba užfiksuoti ir papasakoti nuostabią istoriją įgyvendinant šiuos tris personažus kartu.
Kaip ir bet kuri kita GTA žaidimas, kad jūs turite žaisti, šis žaidimas yra daug dalykų pasiūlyti ir jums niekada nuobodu, jūs turite karjeros režimas, kur jūs galite pereiti tarp trijų simbolių, visi turintys ypatingą gebėjimą, ir tai solo misijas ar turite misijas, kur jums žaisti su visais iš jų tuo pačiu metu. Didelis atviras pasaulis yra ir tai, ką jūs gaunate ištirti ir visi plotai yra atrakinta nuo pat pradžių, bet jūs turite žaisti žaidimą padaryti labiausiai iš jų. Šis didžiulis Sandbox pasaulis gali būti išnagrinėtos per oro vežėjų, arba ant žemės naudojant automobilius, motociklus, dviračius ar kitomis transporto priemonėmis, kad šis žaidimas turi pasiūlyti. Taip pat jums bus naudojant Melee atakos, šaunamaisiais ginklais ir skirtingų tipų ginklų imtis žemyn savo priešininkus ir jūs galite pasinaudoti automatinio tikslą ir motyvacinį sistema, kuri yra draugiška mūšį.
Visi personažai turi išmanųjį telefoną, kad jie atlieka su jais, kad jie galėtų susisiekti su draugais, gauti informaciją apie misijos ir jūs taip pat gali imtis selfies. Ir visa klasikinis GTA stuff like perkant nekilnojamąjį turtą, perkant ginklus ar atnaujinti savo transporto priemones ir dar daugiau, šis žaidimas jus užimtas valandas, aš turiu galvoje dienas, iš tikrųjų mėnesių. Net jei jūs turėjo vieną simbolį jūs turėjote daug dalykų, kuriuos reikia padaryti, dabar jums kontroliuoti tris taip įsivaizduoti, kaip tai, kad panašiai.
Apskritai, šis žaidimas yra puikus ir ji išlaiko tą patį seną GTA jausmas, kad mes visi mėgsta, ir mes negalime gauti pakankamai be getting nuobodu arba unfashioned ir aš negaliu laukti, kol GTA 6 ketina būti išleistas. Bet iki to laiko aš einu laikyti žaisti šį žaidimą, nes aš tik subraižyti paviršių, kai kalbama apie tai, kad jūs galite padaryti šiame žaidime. Taigi, jei norite gauti šį žaidimą dabar galite jį atsisiųsti iš mūsų nemokamą PC žaidimai svetainės.