parsisiųsti Playstation 2 žaidimai torrent

parsisiųsti Playstation 2 žaidimai torrent

Ką darytum, jei mirtis buvo vienas žingsnis už jus bando imtis savo gyvenimą? Prince of Persia: Warrior viduje, Dahaka, baisus žvėris, bandys medžioklė you down. Veiksmas-nuotykių istorinė vaizdo žaidimų yra tęsinys į Persijos princas: laiko smiltys ir galima parsisiųsti Playstation 2 žaidimai torrent svetaines.
Žaidimas buvo sukurtas ir paskelbtas "Ubisoft" ir išleistas PlayStation 2, GameCube, Xbox "ir" Microsoft Windows gruodžio 2, 2004 Be ankstesniame žaidime, kariai per features naujų gebėjimų, ginklų ir galimybių kovoti. Pastarasis žaidimas turi tamsesnį ir smurtinį tonas, nei buvusios žaidimą. Trečiasis spaudai serijos, Prince of Persia: The Two Thrones buvo išleistas lapkričio 30, 2005 ir ketvirta, Persijos princas: pamiršau smėlis buvo išleistas gegužės 18, 2010.
Jūs kontroliuoti princas, kuris turi naują valdžią žaidime: sukamaisiais "banga" smėlio, kuri žudo vienu metu visus priešus, kad jį supa. Senas vyras aiškina princas dėl kurios jis norėjo miręs: kas išleido Sands of Time bus tikrai mirs "Jūsų likimas buvo parašyta. Jūs mirs. "Dahaka, kaip Chronologija sergėtoja, yra pavesta nužudyti jį. Bandant jį sustabdyti, princas rinkiniai plaukti už laiką, sala, kur laiko imperatorienė sukurta SANS. Po mūšio su paslaptinga moterimi, princas gauna nuo laiko sąmonės Island.
Prince of Persia: Warrior Per daugiau dėmesio skiriama tirti ir Melee atakas, parkour ir freerunning. Žaidimo pasaulis yra netiesinė. Jūs dažnai grįžti į jau aplankytas vietas ar net Kelionės laikas portalus grįžti į žinomų vietų. Rasite paslaptis srityse, kur jūs atrasite, ginklų ir tašką, vainikuos žaidimą.
PlayStation 2 žaidimo versija gavo nepaprastai gerus atsiliepimus ir rezultatus iš abiejų kritikų ir vartotojams. GameSpot vadinamas žaidimas "dominuojantis žaidimas pagal savo nuopelnus, bet tai sutampa su pirmojo žaidimo vienu atžvilgiu:. Kiekvienas, kuris yra nuotoliniu domina žaisti veiksmo žaidimas apie savo telefoną turėtų ją parsisiųsti" 1UP įmušė žaidimas su 90/100 teigdama, kad "Šio tamsesnės požiūrio pasekmė yra ta, kad, kad žaidimas praranda dalį ką padarė Sands of Time unikalus. Vietoj žavinga ir beveik kvailas charakterio, kaip matėme anksčiau, princas čia yra daugiau vienpusiškas".