PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Mad Max yra vienas iš didžiausių artėjančių žaidimų šiais metais ir po pamačiau filmą Mad Max: Fury Road Aš tikrai norėjau kai tos intensyvaus veiksmų, kad šuoliai savo adrenalino sudaro daugiau. Jei norite būti tarp pirmųjų, kad žaisti šį žaidimą, tada įsitikinkite, kad jūs atsisiųsti lyg iš Nemokama PC žaidimai torrent svetainę ir patikrinkite kitus žaidimus taip pat, galite rasti kažką, kad tinka jūsų žaidimo stilius. Dabar leidžia kalbėti daugiau apie šį žaidimą, kuris nėra pagamintas po filmo, tai atskira, tačiau ji turi kai kurių dalykų, kad jūs atpažinsite iš filmo ir Mad Max visatoje.
Veikėjas yra, žinoma, Mad Max (Rockatansky), kurio automobilis, The Interceptor, buvo pavogta karo Boys grupės, kuri yra runned iš Warlord gruoblėtas Scrotus (iš Immortan Joe sūnus). Jo misija gauti savo automobilį atgal ir revenging save, Max pat nori statyti jo Magnum Opus arba idealus ir tobulas automobilis ir jis padėjo ne pirmas mechaniko pavadintas Chumbucket kurio religija yra automobiliai ir į dykviete jūs negalite išgyventi be transporto priemonė, kuri yra numatyta kovoti.
Visa žaidimo yra apie pastato savo automobilį, taip pat automobilius žaidime ar pagalba pritaikoma ir yra net valiuta, kad jūs galite naudoti norėdami pirkti stuff, kad jums reikia už jūsų automobilį arba prapūtimas laužo, kad Chumbucket mielai pridėti prie savo transporto priemonių priėmimo jis galingesnis. Taip pat dauguma kovos vyks kelyje ir Cumbucket taip pat bus ten jūsų pusėje, kad padėtų jums, o jūs vairuojate, ir jūs taip pat galės kovoti su savo kumščiais ir ginklais sausumoje, bet žaidimas yra daugiausia grindžiama automobilių kovoti, todėl kažką naują ir naują, kad mes niekada nebuvo patyręs anksčiau, nepatinka tai.
Jūs taip pat turite skautų maisto ir vandens atsargas bei kuro, žaidimas vartojate daugiau rimta pastaba ir nors veiksmas vyksta post apokaliptinio dykviete tai nereiškia, kad jūs ketinate išgyventi taip lengvai. Be to dideliame atvirame pasaulyje, kad jums bus ištirti, kuris yra padalintas net rajonų ir sričių, žaidimas taip pat turi dienos nakties ciklas ir orų poveikį, kuris pakeis gameplay ir jūs taip pat galės eiti į "The Big Nothing ", tai vieta, su didžiule smėlio audra, kur galėsite rasti retų gabalų savo Magnum Opus ir įvairių ginklų, kad jūs galite pridėti prie savo automobilio.
Visos šios veiksmų, kad vyksta dideliame dykviete yra Epas kelionę, kad jums bus imtis ir jūs will not regret žaisti šį žaidimą, nes jis bus nuostabus. Originali atskira istorija sako, kad atnešti naujų įdomių funkcijų Mad Max visatos, kad jums patinka daug, ir jūs negalite nekenčiu ant žaidimo, kad turi istoriją taip originalą. Viską žaidime yra puikus ir nuo to, ką mes matėme iš demo gausite turėti įdomus laiko žaisti. Todėl įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę, kaip galima greičiau, laukti beveik baigtas!