Xbox One

Xbox One

Arka: išlikimo Evolved nesiima jus atgal į viduramžiuose, tačiau atneša viduramžius jums. Veiksmas-nuotykių išlikimo vaizdo žaidimas buvo sukurtas ir paskelbtas Studio Wildcard. Artėjantis žaidimas yra planuojama išleisti 2016 birželio kelių žaidimų platformose, tokiose kaip "Xbox One Linux, Microsoft Windows, OS X, PlayStation 4, tačiau tai nereiškia, kad jūs galite pabandyti Labai lauktas žaidimas. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti PS4 žaidimų torrent, įdiekite jį ir pradėti nuotykius.
Jūsų pagrindinis tikslas šiame žaidime yra išgyventi. Ar tai skamba paprasta iki šiol? Na, tai ne. Jūsų išlikimo nuotykių vyksta pasaulyje, kuriame tarptinklinio ryšio dinozaurai, priešišką žmogaus grotuvai ir fiziniai pavojai yra jų natūralioje aplinkoje. Ar turite minčių šiuo metu? Nenusiminkite, jūs netrūksta improvizuotas pritaikomas ginklų ir šaunamųjų ginklų naudoti prieš galingų būtybių. Be to, galite kurti bazes, kaip gynybos ir naršyti pasaulį jojimo dinozaurai.
 Jūs taip pat sutramdyti ir pašarų dinozaurus. Kai jūs sutramdyti dinozaurą turite prieigą prie savo sugebėjimus. Žaidime tiek vieno žaidėjo ir daugelio žaidėjų mados. Pastarasis režimas leidžia užsiimti vienu metu žaidimo. Kai kuriais atvejais, pirmasis asmens perspektyvos bus pakeisti su trečiojo asmens perspektyvos. Į "arka" yra maždaug 36 kvadratinių kilometrų žemės masės ir 12 kvadratinių kilometrų vandenyno. Yra šešiasdešimt veislių Dinos į žaidimą, kai kurie iš jų įkvėpė mokslinių atradimų.
Kai jojimo didesnį dinozaurą, jūs negalite manipuliuoti savo ginklus, jei kitas žaidėjas prisijungia. Vietoj to, galite naudoti dinozaurų sugebėjimus, kurie apima plaukioja, plaukiojimas greitai arba jos statistiką, pavyzdžiui, žalą, sveikata, greitis. Žaidimas jums pasiūlyti naują patirtį gameplay, derinant modernių elementų su senu, bet ne pasenusios aplinkoje.
Apžvelgiant anksti paleisti žaidimą, GameSpot patvirtino "Kūrėjas žada daugiau turinio, įskaitant procedūriškai generuojami aplinkoje, dujomis varomų transporto priemonių, ir daug daugiau. Noriu likti optimistiškai, nes aš susiduria akimirkas smagu žaidime. Kūrėjas per metus liko iki žaidimo išleidimo projektuojamo, todėl, jei jie gali išlyginti akmeningą našumą ir pridėti keletą naujų elementų, skrynią. Galiausiai Išgyvenimo Evolved gali būti kažkas verta visų aplinkinių hype "