PlayStation 3

PlayStation 3

Batman Arkham Origins yra žaidimas, kuris nueina į pradžioje, kai Batman buvo tik naujokas ir jis buvo tiesiog sužinoti apie savo priešų ir miesto, kad vėliau jis padarys viską, kad išgelbėti. Pasakojama kelią atgal, kai Bruce Wayne buvo įdėti į kauke tik dvejus metus ir Kūčių naktį jo priešas Juodoji kaukė įdėjo $ 50 mln lazdelės ant jo galvos. Jei norite parsisiųsti šį žaidimą šiandien galite gauti, jei iš laisvosios PS3 žaidimai torrent svetainę ir turėti per kitų žaidimų, kad jums rasti ten, gal jums bus rasti kažką įdomaus žaisti savo "PlayStation 3" išvaizdą.
Žaidimas yra dabar, kaip ankstesnės atvirame pasaulyje, kur Jūs galite ieškoti seną ir naują Gotham kad atskiriami ilgą tilto ir yra greitesnis kelionės variantas, kad galite pasitikėti. Ir kaip jau minėjau anksčiau, kad istorija vyksta per Kūčių naktį, kuri yra pretekstas, kodėl miestas yra negyvas, ir jūs negalite matyti jokių transporto priemonių juda, ar pėstieji, kurie yra šiek tiek absurdiška, bet mes valcavimo su juo. Bounty, kad Juodoji kaukė yra įdėti savo galvą turi tikslą suvilioti yra jūsų klasikinis priešų krūva ir padaryti juos bando jus nužudyti.
Gameplay išliko ta pati ir gerai žinomas ir mylimas kovos sistema nepasikeitė todėl šis žaidimas kaip nuostabus, kaip ir anksčiau, ir jūs turėsite tą patį beat em "arba slaptas požiūris į misijų, ir yra žinoma keletas patobulinimų, nors šiame žaidime Sakoma, kad Prequel ir veiksmo laikas yra prieš į Arkham Asylum ir miesto renginį. Dabar jūs galite padaryti slaptas takedowns, kurios pagerins Jūsų misijas, o lengviau nei įdomus, tačiau yra dalykų, kuriuos daro šį žaidimą kietas ir vienas iš jų yra nusikaltimo vietų tyrimų, kur jūs einate į detektyvinį režimu, ir jums bus rekonstruoti įvykius, kurie vyko laikas, kad nusikaltimas įvyko. Visa tai tam kad rasti įkalčiais, kurie padės jums jūsų pagrindinis priešas.
Bosas kovoja yra tai, ką daro šį žaidimą Super sudėtinga ir jums niekada nebus naudojant tą pačią strategiją, imtis žemyn kitus bosus, ir tai daro šį žaidimą daugiau awesome, o ne pasikartojanti ir nuobodus. Jūs susitiko Portretų veidus iš Batman Visatos, kaip antai: Joker, Bane, Deadshot, Poison Ivy, Freeze, pingvinas, Juodoji kaukė ir daugelis kitų, ir jūs taip pat susitiks pažįstamų veidų, kurie yra jūsų sąjungininkai kaip detektyvas Gordon ar "Oracle" ir tegul Nepamirškite apie Enigma ir jo galvosūkiai, kad jūs galite išspręsti kaip pusėje misijas.
Nauja funkcija į žaidimą yra multiplayer režimas, kur jūs ir jūsų draugai gali vaidinti pagrindinį trečiojo asmens šaudyklė, kurioje jūs arba ant Joker ar pražūtis komanda ir jums bus medžiojami Betmenas ir Robin, todėl jūs turite būti atsargūs už tai per daug. Apibendrinant manau, kad šis žaidimas yra puikus priedas prie Arkham serijos ir jūs tikrai turite jį žaisti, aš myliu jį, ir aš einu mėgsta žaisti Arkham riteris taip pat naujausias žaidimas iš šios serijos, kuris buvo išleistas šiais metais , Taigi nedvejodami ir atsisiųsti šį žaidimą šiandien nemokamai iš mūsų nemokamai PS3 žaidimai torrent svetainę!