PS Vita

PS Vita

Siela Auka yra žaidimas, kad bus vaidentis savo dienas ir naktis, kaip tai istorija nėra įprastas. Kiek kartų savo gyvenime padaryti, jūs susitinkate blogis Asmenys, norintys pasinaudoti jus kaip auką likti nemirtingas? Siela Aukos, tu žaidi nekalto stebėtojo, kuris buvo sugautas ir apie mirti vaidmenį. Magusar yra žiaurus ir nesustabdomas burtininkas, kuris žudo, kad galėtų išlikti gyvas ... amžinai. Jei žaidimo pradžioje jums bus susitikti su kalbus knygą, pavadintą Librom, kuriame yra istorijų apie muštynes ​​tarp monstrų ir burtininko iš praeities kolekciją. Jūsų tikslas šiame žaidime yra įvesti knyga, kova monstras į jį, ir galiausiai jums bus įgyti pakankamai galios, siekiant nugalėti Magusar.
Dabar, kad žinote dideliuose linijų žaidimo istoriją, galime pažvelgti arčiau, ką turėtų daryti. Kovoti sistema remiasi taupymo ir aukoti nei su sąjungininkais ar priešų, kai jie žlugs. Jei išsaugosite priešą, jūs gausite mažą dalį sveikatą, sumažina kovojant ar kai įrašote sąjungininką. Priklausomai nuo to, kaip gailestingas yra, jums gali nužudyti arba laikyti gyvenime savo sąjungininkais. Kai jūs nuspręsite paaukoti vieną, jums galės sukurti galingą rašybos. Tačiau, jūs galite ne išgydyti ar prikelti iš paaukoti grotuvas. Vietoj to, galite paaukoti kūno dalių, tokiu būdu jūs užkerėti, kuri leis jums pagerinti kai kurie iš jūsų pažeistų gebėjimų, atsižvelgiant į kitų gebėjimų, kad jums reikia mažiau palankiai.
Veiksmas nuotykių video žaidimas buvo sukurtas Marvelous AQL ir Japonija Studio, paskelbė Sony Computer Entertainment ir išleistas skirtingomis datomis visame pasaulyje, tik PlayStation Vita. Beta žaidimo versija buvo išleista 2014 metais pavadinimu "Soul Sacrifice Delta". Jei susidomėjote žaidime, galite atsisiųsti PS vita žaidimai torrent ir bandyti unikalią gameplay ir patirtimi.
Žaidimas gavo mišrios teigiamų nuomonių dėl jos išleidimo, su giria žaidynių istorija, gameplay, vizualizacijomis ao Level7.nu davė žaidimo apie 90/100 rezultatą su užrašu "Siela Auka yra sunki veiksmo RPG, su dideliu moralinio pasirinkimo sistema. Net jei fotoaparatas kontrolė yra prasta ir ten yra keletas grafinių Photoshop kūrėjas Marvelous AQL perteikia stulbinančią žaidimas su daug replayability. Jei turite PS Vita jūs skolingi sau žaisti šį žaidimą. "