PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Assassin "Creed Revelations yra žaidimas, kuris atneša visas ankstesnes kovotojos kartu į vieną žaidimą, kad jums žaisti vienas iš geriausių serijos žaidimas. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada aš labai rekomenduoju jums atsisiųsti iš laisvosios PC žaidimai torrent svetainę ir ieškoti kitų žaidimų, kad jūs norėtumėte žaisti savo kompiuteryje. Žaidimas atneša ankstesnius žudikai Altair ir Ezio kartu baigti skyrių ir padaryti kambarį už nauju.
Žaidimo išvykusių iš Pietų Europos į Rytų Europoje veiksmų, į Konstantinopolį (dabar dieną Stambulas), ir jūs ten su viena iš mylimiausių žudikų, Ezio Auditore da Firenze, kuris dabar yra veteranas Assassin. Dėl ieškinio laikas nustatomas per Osmanų imperijos iškilimas ir pamatysite 16 a Konstantinopolį visas jo šlovė per Ezio akis ir savo naują įtaisą, kad hookblade kuris leis jam važiuoti greičiau per didelis Open Pasaulio miestas ir taip pat suteikia jam pranašumą kovoje. Jums taip pat bus po slaptą Altair skliautas, kuris yra paslėptas Masyaf naudojant disko artefaktus kad bus atrakinti Altair prisiminimus.
Kartu dviejų žudikų istorija, jums bus žaisti šiuolaikinės kaip pagrindinis veikėjas serijos, Desmond Miles, kuris yra įstrigę Animus 2.0 ir nutraukė rasti pagrindinį ryšį tarp Ezio ir Altair, kad jis gali pabusti iki iš komos būsenos, kurioje jis yra dabar. Ir jums bus padaryti visi, kad žaisti kaip dėlionė Tron iš pirmojo asmens perspektyvos, kaip Desmond.
Visi Assassin "Creed gerbėjai ras šį žaidimą labai gerai susipažinęs, nes gameplay nepasikeitė labai daug, jūs žinote, turime naują žaislo, hookblade kuris leis keliauja daug lengviau ir kovoti su per daug, bet kova stilius išliko ta pati , Bet istorija labai pasikeitė ir bet tiesa gerbėjas Šiame žaidime bus pasakyti tą patį. Yra naujų režimas gameplay, kuris yra daugiau ar mažiau bokšto gynybos minigame bet sucks ir tai nėra taip aktualu, jums bus gauti nusivylė su juo ir jūs taip pat pasakyti, kad jis neturi jokio pagrindo būti žaidime ,
Multiplayer režimas yra atgal ir ji buvo patobulinta, ji turi istoriją tai, kaip jūs iš anksto ir daro ką įdomiau, jūs taip pat turite naują režimą, apimantį jums pavogti artefaktą, visa tai smagu, kaip esame įpratę , Mano patarimas jums yra gauti šį žaidimą, jis turi tikriausiai vienas iš geriausių istorijų ir pamatyti Altair ir Ezio kartu paskutinį kartą tai daugiau nei absoliuti. Jei norite, kad žaisti šį žaidimą dabar tada jį atsisiųsti iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę ir tapti Ultimate "Assassin.