Playstation 3 žaidimų torrent

Playstation 3 žaidimų torrent

Gaukite kartingo pasiruošę, rasti įgulos viršininkas ir užsiregistruoti į ModNation lenktynių čempionate! ModNation Sportininkai Jūsų laukia ant starto linijos. Juokingi būtybės varžysis svarbiausių turo metų ir jūs kviečiami dalyvauti jos! Siekiant tai padaryti, galite atsisiųsti Playstation 3 žaidimų torrent ir paspauskite akseleratoriaus pedalas!
Kart lenktynių žaidimas buvo sukurtas frontą Žaidimai, SCE San Diego ir paskelbė Sony Computer Entertainment. Buvo paskelbta ir rodomas E3 2009 "PlayStation 3" versija, o vėliau išleistas gegužės 21, 2010 Europoje ir gegužės 25 Šiaurės Amerikoje.
Jūs kontroliuoti žymeles, šiek tiek žmogų kuris nori konkuruoti ModNation lenktynių čempionate. Po to jis gauna kiekvieną aspektą, kad jis yra pasirengęs lenktynėse. Jūs galės paspartinti ir dreifo. Kaip geriau jums ne nutolimas, nes Fuller jūsų batai metrų tapti. Tai leis jums padidinti savo kartingu greitį ir apsaugoti jį nuo gaunamų išpuolių su skydu. Jūs taip pat turite galimybę rinkti ginklus lenktynėse kurie gali būti naujovinami metu.
ModSpot yra pagrindinė sritis, kur galite susitikti su kitais žaidėjais, rasė, kurti, dalintis ir atsisiųsti turinį. Tuo lenktynių stoties galite sukurti savo kortelės, takelius ir simbolių, o taip pat, galite kalbėtis per teksto, balso ar gestas. Bendras stilius simbolių ir automobilius įkvėpė vinilo meno ir žaislų.
Žaidimas gavo daugiausia teigiamų atsiliepimų, kritikų sveikinimus viską apie žaidimą. Žaidimo kronikos davė žaidimą iš 98/100 rezultatas sakydamas: "annoying apkrovos metu žemę, aš negaliu kaltės ModNation Racers dėl beveik tobulas pakuotėje, kad ji yra, ir dėl šios priežasties aš jaučiuosi saugus skelbdami Sony šedevras geriausią kartingo lenktynių Pavadinimas lošimų istorijoje. Laikotarpis ".
GameSpot dalijasi tą pačią nuomonę ir suteikė Playstation 3 žaidimo versija 90/100 su užrašu "protingas, gilus ir malonus žaidimas, kuris nukelia į" žaisti, kurti, dalintis iniciatyvos ir veikia su juo. Pramogos, linksmas, malonu pažvelgti ir kurti - MNR kelia už žanro juostą ".