Need for Speed ​​Shift 2 Unleashed

Need for Speed ​​Shift 2 Unleashed

Need for Speed ​​Shift 2 Unleashed yra pirmojo NFS Shift kur EA Blockbuster lenktynių žaidimas bandė kitokį požiūrį ir išvyko iš arcade lenktynių į modeliavimo priėmimo žaidimas, kuris tinka realias gearheads tęsinys. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien galite jį atsisiųsti iš nemokama PS3 žaidimai torrent svetainę ir pamatyti, kas tikra varomąja jaučiasi ant lenktynių trasoje ir pamiršti apie visus cool Holivudo istorijas, kad ankstesni NFS žaidimai bandė pasakyti, nors jie buvo puikus, jie buvo ne tiek realus.
Taigi, šis žaidimas yra lenktynių imitavimo žaidimas, bet kodėl tai padarė EA jautė poreikį padaryti dar vieną? Pirmasis "Shift" buvo puikus ir aš ne manau, kad ten gali būti tobulintina, bet pažaidęs šį žaidimą ir pamačiau visi naujų funkcijų, tokių kaip hemlet cam, tada buvau labai patenkintas šiame žaidime. Žaidimas taip pat turi Nakties laikas lenktynių ir Autolog meniu, kuris pirmą kartą buvo pristatytas NFS Hot Pursuit.
Žaidimas atrodo gerai iš visų pusių, ir pažaidęs jį man buvo labai malonu pamatyti, kaip automobiliai elgėsi ant bėgių. Yra apie 140 nekilnojamojo licencijuoti automobiliai jums vairuoti ir daugiau nei 36 takelių, kuriais galite įrašyti savo padangas ir automobiliai tikrai sugeba turėtumėte greičio pojūtį ir kritimo juos yra tikras malonumas. Visi automobiliai imtis žalą ir jums bus labai patenkintas, kad pamatyti, kaip jūs galite padaryti savo milijonų dolerių žvėrys atrodyti metalo laužas gabalas tik viena sekundė ir diskai šalmo, kad juda aplink, kaip jums imtis kampus arba perduoti vairuotojams daro visa tai tikra, tai net tampa neryškus šoną duoti jums, kad tunelio viziją, kai jūs gaunate didžiausią greitį.
Vairavimas naktį bus tikras iššūkis, ir jūs turite būti labai sumanūs ir rūpintis savo automobilyje, nes dabar, kad ji trunka realią žalą galite nutraukti savo šviesą ir taip suteikdama jums sunku Matydamas takelį. Ji čiulpia nors, kad nėra oro kintamieji, taip pat gali turėti įtakos jūsų vairavimą. Visi šiame žaidime automobiliai yra pritaikoma ir jūs atrakinti naujus automobilius ir naujus įvykius ir įgyti patirties ir nauja vertinimo sistema yra būdas daug geriau nei ankstesniame žaidime.
Į žaidimo automobiliai dirbti labai gerai ir yra tikrai realu feel it, nors žaidimas mišiniai šį modeliavimo stiliaus su arcade, siekiant išlaikyti savo Need for Speed ​​feel it. Ir žaidimo A.i. buvo patobulinta taip, kad jūs galite turėti bendrą geresnį žaidimų patirtis.
Visa tai žaidimas yra puikus ir EA tikrai pavyko padaryti gerą atnaujinimą nuo ankstesnio žaidimas, suteikdamas mums lenktynių imitavimo žaidimas, kuris yra vertas pagarbos iš serijos, kad bandė pritraukti žmones su daugiau vaizdo ir Kinematika, o ne realizmo ir jūs turite duoti EA už tai. Taigi nereikia eikvoti minutę ir parsisiųsti šį žaidimą šiandien nemokamai iš mūsų žaidimai torrent svetainę ir gauti aukščiausią vairavimo patirtį į savo "PlayStation 3".