sci-fi filmus

sci-fi filmus

Be abejo, Destiny pasaulis yra vienas jūs tik svajojo apie per ilgai dabar. Išplėstinė bei detalūs futuristinis kinematografines vizualizacijomis retai buvo pastebėti sci-fi filmus. Tai viskas Bungie nuopelnas, studija, kad sukūrė žaidimą. Ji buvo paskelbta Activision ir išleistas rugsėjo 9, 2014 įvairių žaidimų platformų. Parsisiųsti Xbox 360 žaidimų torrent iš įvairių interneto svetainių, įveskite žaidimą ir ištirti savo "mitinis mokslinės fantastikos" pasaulį. Bungie "kūrėjai turi už dėl šių dešimties metų franšizės planą.
Jums reikės globėjo vaidmenį pavesta ginti Žemę paskutiniu saugus miestas. Jūs pasinaudoti galia vadinama Šviesos ir kovoti su užsieniečių, kurie įsiveržė į žemę ir kelia grėsmę ištrinti žmoniją visiškai. Nuo starto, kūrėjai išleido du išplėtimo paketai, kurie ir toliau istoriją ir prideda daugiau naujų Turinys: Dark Žemiau 2014, namas Wolves 2015 gegužės, o trečiasis, priimtus karalius yra nustatytas išleisti 2015 m.
Likimas gavo mišrios apžvalgos nuo išleidimo, su kritikai gyrė ją išlaikyti Lineage iš Halo ir konkurencingą patirtį. Žaidimas buvo tiek kritinė ir komercinės sėkmės, su daugiau nei $ 500 milijonų parduoti mažmeninėje prekyboje, yra didžiausias naujas video žaidimas paleidimas visą laiką. Jis taip pat gavo BAFTA apdovanojimą už geriausias žaidimas 2014 Britų akademijos Vaizdo žaidimai apdovanojimų.
Pakalbėkime šiek tiek apie žaidimo istoriją. Ieškinį nustatyti aukso amžius, klestinčią laikotarpį taikos, tirti ir technologinės pažangos. Žmonės išplito visame Saulės sistemos ir kolonizuotų planetų. bet "žlugimo" atsiranda atotrūkio dėl visiško sunaikinimo slenksčio žmoniją. Maža dalis žmonių buvo išgelbėti "keliautojas", baltas, sferinis dangaus kūnas, ir gyvena Žemėje. Žmonija bandė repopulate ir rekonstruoti po žlugimo, tačiau skirtingų priešiškų svetimų rasių grasina įsiveržti į miestą. Jūs su jais kovoti siekiant apsaugoti Žemės paskutinį ramiai.
Žaidimo Informer davė žaidimas patenkinti rezultatas 88/100 su užrašu "Net su savo stumbles, pradinis spaudai Likimo yra kolosalus pasiekimas interaktyvus dizainas, integruojant skirtingą žanrą elementus į pažangaus ir vieningą visumą skaičių. Bungie naujausią futuristinis kūrinys yra vienas iš pirmųjų tiesa renginių žaidimų šios naujos kartos, ir nors ji vis dar turi galimybių augti, tai verta jūsų dėmesio teisę iš vartų ".