Call of Duty

Call of Duty

 

Call of Duty 4: Modern Warfare yra Activision žaidimas, kuris nukelia į Call of Duty serijos į šiuolaikinės laiko ir šiuolaikinio karo ir ginklų, ir jūs tikrai patinka šis naujas požiūris, kad davė šį žaidimą tiek daug populiarumo šiandien. Jei norite žaisti šį žaidimą nemokamai į savo "Xbox 360" šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš laisvosios Xbox 360 žaidimai torrent svetainę ir ieškoti kitų žaidimų, kad jums bus rasti ten, kad jums gali patikti. Dėl ieškinio laikas perkeltas iš Antrojo pasaulinio karo, kad mes buvo naudojamas ir nukelia mus į 2011, kai turime kovoti pilietinio karo Rusijoje ir užbaigti įvairių misijų ir užduočių metus.
Pagrindinis sklypas Žaidimo pasakoja apie pilietinį karą, kilusio iš Rusijos, kai radikalus lyderis įvykdytas šalies prezidentą Artimuosiuose Rytuose istoriją. Jūs žaisite kaip įvairių simbolių iš skirtingų komandų, JAV jūrų pėstininkų ar britų SAS (Specialusis Air Service), ir jūs turėsite atlikti užduotis ir tikslus, siekiant užbaigti savo misiją ir pereiti į kitą vieną.
Žaidime naujų papildymų, kai jis ateina į ginkluotę ir kaip jums apdovanotas už visų nužudytų, kad jūs padarysite, killstreak, kuri yra daugiau ar mažiau, kai jūs nužudyti priešų be žudomi atgal padės jums oro paramą arba sraigtasparnį. Jūs taip pat turėsite įvairių tipų misijas, pavyzdžiui, gauti su Checkpoint, kliringo sritį, žmogžudystė skirtingas asmenybes ar gelbėti įkaitus. Ir siužeto yra progresyvi, kuri reiškia, kad yra griežtesnė pasakojimas. Ir vieno žaidėjo kampanija bus jums maždaug šešias valandas, ant normaliu režimu, bet jūs jį pakartoti tikrai, nes po to, kai baigsite jį jūs gausite pasažas tipo žaidimo, kuriame jums bus gauti taškus už kiekvieną nužudyti, kad jūs padaryti. Visa tai daro žaidimą labiau įdomus.
Be naujų ginklų, misijų, kurie vyksta šiuolaikinės laiko, žaidimas yra puikus multiplayer režimas, kuris yra būdas daug geriau, kad daug žaidimų ir jums bus tikrai jį žaisti su savo draugais. Jūs turite 16 skirtingų žemėlapių, ir jūs turite klasikos režimą, pavyzdžiui, Deathmatch, Capture vėliavos, nemokamai alls ir daug daugiau. Taip pat gausite įvairių ginklų ir kaip jūs lygiu aukštyn gausite geresnius atnaujinimus, taktiką ir kamufliažas schemas.
Apskritai, šis žaidimas yra puikus, jis turi naują gameplay ir tai visai nieko, kaip esate įpratę prie ankstesnio žaidimo serijos. Taip pat galite gauti premiją Epilogas misiją po kreditais, todėl nereikia praleisti kampanijos, nes jis turi ką pasiūlyti daug. Taigi, jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada eiti ir gauti jį iš nemokamus Xbox 360 žaidimai torrent svetainę ir būti geriausias karys, kad kada nors egzistavo!