Xbox 360

Xbox 360

Jei noriu gyventi iš bėdų ir kalėjimo, plėšimų, prekyba narkotikais, vagia kontrabanda branduolinį užtaisą ir kitų nusikaltimų tikriausiai nėra jūsų geriausias variantas. Bet kadangi gėrio ir blogio nepadarė taikos dar, jūs visada norisi gyventi ant ribos, tiesa? Payday 2 siūlo Jums skambėjimo namą anketa varpas iš savo kaimynystėje ir paleisti patirtį, tačiau dėl didesnio masto. Ir kaip senais laikais, galite tai padaryti su savo draugais. Bet pirmiausia, atsisiųsti Xbox 360 žaidimų torrent ir skleisti žodį apie šį awesome žaidimą jūsų kaimynystėje.
Etapuose 2 yra tęsinys Etapuose: Heist ir leidžia jums ir iki trijų daugiau draugais suburti į darbo vietų pagrįstas daugiausia heists serijos. Jei manote, kad jūsų vagia įgūdžių nėra labai gerai išvystyta, jūs turėtumėte pradėti praktikuoti juos kaip žaidimas dėmesys skiriamas labai daug apie apiplėšimą. Jei padarysite tai be matomas kameros, jūsų atlygis bus didesnis ir geresnis: pinigai, legendinio baudžiamosios ir naują pritaikymas jūsų charakterį, šautuvus ir įrankius pavadinimas. Gausite misijas fantastikos svetainėje, Crime.net, Jūs galite pasirinkti ir įstoti sutartį, kad kitas žaidėjas prasidėjo, pirkti kontraktą su žaidimo pinigus arba iš kito žaidėjo.
Kiekvienas lygis yra skirtingas sutartis, kalbant apie sunkumų su mažesne ar didesnį kiekį pinigų ir XP. Net savo reputaciją lygis padidėja, kad padės jums gauti daugiau ir labiau apsimokėtų sutartis. Etapuose 2 yra priklausomybę žaidimas, ir jūs pasieksite 100 lygį ne kartą. Kai jūs pasieksite, jūs galite padidinti savo "niekšybė" lygį, kuris suteiks jums prieigą prie specialių įgūdžių ir elementus.
Sėkmingas žaidimas buvo sukurtas žiauru Programinė įranga, paskelbė 505 Žaidimai ir išleistas rugpjūčio 13, 2013 Microsoft Windows, PlayStation 3 ir Xbox 360 Kooperatyvas pirmojo asmens šaudyklė vaizdo žaidimas su elementu slaptas gavo daugiausiai teigiamų atsiliepimų iš kritikų. Ji taip pat apkabino komercinę sėkmę su Etapuose: Heist ir Etapuose 2 kartu parduoda daugiau kaip 9 milijonų vienetų.