Prototipas 2

Prototipas 2

Prototipas 2 yra žaidimas, kuris buvo didelis hitas tarp žmonių, kad myli sunaikinti visą miestą ir vartojimo kitus žmones ir savo laiką žaisdami šį awesome žaidimą tęsinys. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada aš labai rekomenduojame, kad jūs jį atsisiųsti iš nemokama PC žaidimai torrent svetainę šiandien ir bus galingas Shapeshifter, kad jūs kadaise, kai jūs grojo kaip Alex Mercer. Žaidimas tarnauja kaip tęsinys ir susitvarko istorija iš kur ankstesnis žaidimas paliko jį, tik žinau, jums bus žaisti kaip James Heller pensininkas JAV jūrų seržanto, kuris siekia nužudyti savo virimo aparatas.
Žaidimas pasakoja apie James Heller, kuris padidindamas savo pasitikėjimą Blackwatch organizacijos apsaugoti savo šeimą, o jis eina ir kovoja Irake istoriją. Kai jis grįžta namo, jis mato, kad jo šeima buvo nužudyta dėl to, kad Blacklight virusu zombių ir jis kaltina Alex Mercer už jį. Nors jis yra medžioklės Mercer žemyn, Heller atitinka jį ir jis bus užkrėstas Mercer ir jis gauna tą pačią formą perjungimo galias kaip jam ir tada jis sakė, kad tie, kurie yra atsakingi už viską, kas vyksta, yra Gentek ir Blackwatch organizacija, kurią kad "Mercer tikiuosi, kad paliaubos į Heller.
Gameplay protingas žaidimas lieka ištikimas tai šaknų išlaikant tą patį destruktyvų požiūrį, kad matėte ankstesniame žaidime, kuris yra "pasiskolinta" arba įkvėpė iš Hulk žaidimą. Jūs formos perkelti savo rankas į mirtinas ginklas, kiekvienas turintis savo ypatingą gebėjimą, ir jums bus nužudyti ir suvartoti viską ir visus, kurie stovi savo kelią. Jūs taip pat turite vartoti žmonėms imtis savo fizinę išvaizdą ir įsiskverbti į skirtingų įrenginių ir jūs vis tiek bus kovoti monstrus, kad Blacklight virusas, sukurtas iš Niujorko piliečiams.
Kaip pats, kaip ir ankstesniame žaidime jūsų žaidimo aikštelė bus, New York City, ir jums bus atplėšti jį išskiria jūsų paiešką juodosios dėžės arba per savo destruktyvių misijose. Turėsite sidequests per ir intrigos interneto grįžo duoti jums keletą detektyvų jausmas rūšiuoti, o jūs suvartoja žmones daugiau sužinoti apie įvykius, kurie įvyko, o jūs dingo. Evolution taškai duos jums naujų gebėjimų ir leis jums juos atnaujinti, taip pat suteikia jums tam tikrą atlygį rūšiuoti savo evoliuciją visoje žaidime. Ir visa tai smagu pjaustyti ir kubeliais viskas su savo awesome supervalstybių.
Visa tai žaidimas yra puikus, tačiau jis kažko trūksta šviežių, gameplay lieka ta pati, o istorija yra ne taip įdomu, kad jums nebus pamiršti, bet visa tai nereiškia, kad šis žaidimas mažiau įdomus, kad tai buvo prieš ir bus visiems tai naujų atnaujinimus pagrindinio herojaus jums bus turintys gerą laiką žaisdami jį. Taigi nereikia gaišti daugiau laiko ir atsisiųsti šį žaidimą šiandien iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę ir eiti apie savo misiją siekti atkeršyti už tai, kas atsitiko su jūsų anti herojus charakterio, kad jums tikrai patinka.