atsisiųsti Nintendo 3DS žaidimų torrent

atsisiųsti Nintendo 3DS žaidimų torrent

Ar pamenate savo vaikystės stalo žaidimą Battlefield? Na, jei ne, nereikia, ir jei jūs darote, galite ją pamiršti. Ir tai todėl, kad Battlefield dabar prieinama elektronine versija, kad jūs galite žaisti kada tik norite, kur jūs galite be lentos, kad jūs turite nešiotis ar nerimauti prarastas gabalus visą laiką nepatogumus! Daugiau nei, kad jūs galite atsisiųsti Nintendo 3DS žaidimų torrent dabar!
Arba jūs manote apie viršutinėje dalyje, kad tai skamba daugiau kaip teleparduotuvių komercinės ar ne, Battlefield yra žaidimas strategija žaidimas, kuris jums nenoriu praleisti. Karinių jūrų strategija imitavimo žaidimas yra įkvėptas homonimai filmą ir daugiausia dėmesio visame tarp JAV flotilė ir paslaptingą ateivių grėsmės karo. Paruoškite savo strategiją įgūdžių, kaip jūs esate iš žemiškųjų jėgų vadas. Be kitų žaidimų platformų, kad aš netrukus paminėti, į 3DS platformos turėsite atsakingas už diegti karinių jūrų pajėgų dalinių. Atraskite savo vidinį lyderis ir sustabdyti užsieniečių, kol jie užkariauti Žemę.
Žaidimas prasideda kai gražūs buriuotojai kalbame apie garbę, pareigą ir firmomis, siekiant numušti užsienietis commination svarbą. Netrukus jums bus pateikiamas kai Ruožtu paremtos strategijos scenarijus, kuri duos jums kontroliuoti keliais pareigūnų, kiekvienas su įvairių specialių sugebėjimų.
Žaidimas yra pirmojo asmens šaudyklė gameplay ir galite perjungti mūšio ir ir apžvalga "mūšis Komanda" žemėlapyje. Šaulys žaidimas buvo sukurtas "Magic kišenėmis Wii, DS ir 3DS ir Activision PlayStation 3 ir Xbox 360. Tai buvo paskelbta Activision 2012 metais.
Lyginant su versijos sukūrė Activision, magija kišenės "versija buvo geriau peržiūrėjo kritikų. Kišeniniai Gamer buvo sužavėtas žaidimą, kuriame nurodoma "Tie, kurie nori atkurti kelyje filmą nesiseka čia, bet jei esate po sudėtingos ir mąstantis žaidimo karinio jūrų laivyno taktika, Šarvuotis turi būti teisingi jūsų virtuvės patalpų."