PlayStation 3 konsolę

PlayStation 3 konsolę

Skate 2 yra vyresnis brolis originalus EA Skate žaidimas, kuris atneša keletą naujų patobulinimų be griauna originalų žaidimą, kad mes visi mylėjo ir gyrė už tai, kad toks artimas realaus gyvenimo ekstremalaus sporto veiksmo žaidimas. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada aš labai rekomenduojame jums jį atsisiųsti iš laisvosios PS3 žaidimai torrent svetaines ir ieškoti kitų žaidimų, kad jūs galbūt norėsite žaisti savo "PlayStation 3 konsolę.
Žaidimas susitvarko iš kai ankstesnė skate žaidimas paliko jį, jūsų charakteris yra į kalėjimą, o dabar jis išleido istoriją kalėjo jo ar svetimi (dabar) 5 metų laisvės atėmimo bausmę ir dabar jūs esate tame pačiame mieste, San Vanelona, kuri buvo visiškai rekonstruotas bendrovė vadinama "Mongocorp" (riedutininkams gausite užuominą) po to, kai žemės drebėjimas sunaikino ir visas miestas dabar yra labiau Skate draugiškas, bet jūs turite būti atsargūs dėl Mongocorp apsaugininkai.
Skate 2 išlaiko tą patį Vibe, kad ankstesnis žaidimas turėjo, o tai reiškia, kad tai yra skateboard žaidimas, kuris nėra susijęs su priėmimo didžiulis combo, o jūs trinti kai kuriuos mygtukus. Jūsų skateboard bus taip arti, kaip jis gali būti su realiu gyvenimu su keletą gudrybių, kurios gali atrodyti "neįmanoma" (riedutininkams bus gauti, kad taip pat) ir dabar jūs galite žaisti arba kaip vyrų ar moterų pobūdžio ir taip pat galite gauti nuo savo riedlentė ir pėsčiomis. Tačiau išlipti savo riedlentė turi tai privilegijos taip pat, pavyzdžiui, kaip jūs dabar sugebate perkelti objektus aplink ir sukurti savo kliūtis ir gauti naujų Sicker linijas.
Taip pat dabar jūs turite naujų judesių, tokių kaip handplants, pirštų salto ir footplants kurie visi padaryti žaidimą dar daugiau awesome nei ankstesnės ir naujosios Valymas sistema, kuri suteikia jums taškus nustatyti, kiek turite užsigavus per rudenį. Kampanija yra tas pats kaip ir anksčiau, jūs bandote gauti remiantis Trasher arba Skateboarding žurnalo viršelio ir daryti, kad jūs turite užpildyti įvairias užduotis ir iššūkius ir būtų teisinga tai yra žaidimo neigiama, ji neduoda nieko naujo.
Kas naujo ir patobulintas, nors yra online režimu, kuris yra būdas daugiau awesome nei anksčiau, jūs galite turėti skirtingas linijas, kad įtraukti savo draugus, ir jūs galite sukurti kliūtis, kad kiti žmonės gali atsisiųsti ir turėti savo jį eiti, o bando įveikti savo rezultatą , O naujasis filmavimo galimybė yra būdas daug geriau nei anksčiau, kad būtų galima filmuoti iš skirtingų kampų ir tada įkelti savo vaizdo internete. Jūs netgi galite turėti užstatą konkurenciją. Visos šios priėmimo Skate 2 awesome žaidimą, kad jūs turite žaisti dabar! Taigi nereikia gaišti daugiau laiko ir parsisiųsti šį žaidimą šiandien nemokamai iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę.