Red Faction

Red Faction

Red Faction yra Jūsų naujuose namuose. Imigracijos atėjo į kitą lygį, iš priežasčių, susijusių su mineralais Žemėje trūkumą. Jūs tikriausiai jau suprato, kad aš kalbu apie kitą imigracijos natūra. Nors pagrindinis tikslas yra toks pat kaip ir šiais laikais, užtikrinti sau geresnio gyvenimo, per 2075 savo vienintelis šansas išlikti gyvam yra dirbti Marso kasyklas. Štai jūsų tikslas, bet darbo sąlygos ir pats darbas yra apgailėtinas. Parsisiųsti ps2 žaidimų torrent už visą, unikalią patirtį.
Red Faction yra pirmojo asmens šaudyklės žaidimas, sukurtas noru, Inc. paskelbtą THQ ir išleistas PlayStation 2 Windows ir Mac OS. Futuristinis teminius žaidimas įkvėpė keletą sci-fi filmų, tokių kaip bendras Prisiminkite among others. Žaidimo veiksmas yra nustatytas pabaigoje 21-ajame amžiuje, Marse. Jums reikės kontroliuoti Paker, šachtininkas, kuris yra dalis prieš Ultor Corporation maišto. Tuo alinantis dieną kasyklos pabaigoje apsaugininkas žudo vienas iš kalnakasių žiauriai. Prasta mityba, ankšta gyvenimo sąlygos ir paskutinis smurto aktas sukėlė maištą judėjimą Marse, todėl tarpgalaktinę karo. Parker komandas su Hendrix, maištingas Ultor saugumo technikas, kuris padės jam rasti išeitį iš sudėtingos. Teisė, prieš gaunant į pavogto autobusas, maršrutinis nuima ir Parkeris praleidžia ją; Netrukus svetimų raketų ją sunaikina.
Jūsų tikslas yra sunaikinti Ultor Corporation kino-kaip žaidimas, kad gali būti gana priklausomybę. Vienas iš pagrindinių dalykų, apie šį žaidimą, kad surinkta gerbėjai yra žaidimas variklis
kuri leidžia jums keisti ar reikšmingos įtakos aplinkinių pastatų su sprogmenimis ar kitaip. Speciali lygis vadinamas "Stiklo namai" leidžia jums išbandyti šią naują variklį, pavadintą GeoMod jo ribos.
PlayStation 2 versija gavo daugiausia teigiamų atsiliepimų su 9.1 / 10 nuo IGN, kuris iškilmingai patvirtinus rezultatą "Absoliutus turi turėti žaidimą PlayStation 2, ir tai geriausias vieno žaidėjo pirmojo asmens šaudyklė avantiūra." Planet PS2 davė žaidimo apie 84/100 rezultatą, patvirtinantį "Red Faction pristato patenkinti, jei šiek tiek ydingą vieno žaidėjo patirtį ir trikdomas, tačiau galiausiai seklių multiplayer režimas. Grafika yra įspūdingas, o technologija įdiegta šiame žaidime yra nuostabi, tai tik gaila, kad ji nebuvo naudojama savo išsamiausią potencialą. "