Assassin "Creed IV dalis

Assassin "Creed IV dalis

Assassin "Creed IV dalis: Juoda vėliava yra tikriausiai vienas iš labiausiai sudėtingų AC žaidimų, kad aš kada nors grojo ir matote didelį raidą kalbėdamas gameplay ir nuo pirmojo žaidimo pasakojimo. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien savo "PlayStation 3 konsolės tada Raginu jus jį atsisiųsti iš laisvosios PS3 žaidimai torrent svetainę, ir taip pat patikrinti kitus žaidimus, kad jūs rasite ten, gal pamatysite kažką, kad jūs norėjote žaisti ilgą laiką, tačiau neturėjo savieigai.
Ieškinį dabar persikėlė iš į jūras žemės ir esame 18 amžiuje, kuris buvo aukso amžius piratavimo ir mes žaisti kaip Edward Kenway Connor senelis. Ir jums bus gyventi piratu gyvenimą visą savo šlovę, bet jūs taip pat bus vienas iš geriausių žudikų žinau iki šiol. Jūs taip pat žaisti iš pirmojo asmens perspektyvos, neįvardytų žaidėjas žaidimai, Veiksmo, kad vyksta šiandien, ir jis yra naujas darbuotojas Abstergo Entertainment.
Būdamas piratų taip pat reiškia, kad jums reikia kruizas jūras ir pavogti iš kitų, ir jums bus padaryti, kad nors turėsite nužudymo misijas, ir nors jums ištirti gražiausias salas, pavyzdžiui, Havana, Kingston ar Nasau, kurie buvo po ispanų ir Anglų įtaka, ir jums bus kovoti su tamplieriai, kurie buvo valdančiosios per tas dienas.
Žaidimo fizika lieka tas pats, jums bus sugebėjimą Assassin, kuris taip pat yra nemokamas bėgimo gebėjimus ir jums keliauti per salas ir miškų baigti savo misijas ar ištirti. Jūs taip pat turite šalutinio misijų ir iššūkius, su kuriais aš labai rekomenduojame, kad jūs tona, nes jie yra geriausi tie, kai jis ateina į įvairių žaidimo ir jūs taip pat atnaujinti savo įgūdžius, ginkluotės, šarvai ir savo laivą, nes Žaidimas yra dabar jūrmylių misijas ir kovoti, ir jums bus kuriems reikia, kad būtų galima kovoti ir sunaikinti priešo laivus.
Visa tai žaidimas turi naujų dalykų daug, todėl ji toks nuostabus, ir jums bus tikrai praleisti gerų valandų žaisti per kampanijos, bet ir jums bus padaryti šalutinį misijas ir visus kitus dalykus, kurie normalus piratų padarė, pavogti , tyrinėti, kad priešų ir būti garsus. Multiplayer režimas yra atgal ir ji buvo patobulinta, nes pastaruosius žaidimus su daugiau įvairių su juo, ir jūs tikrai mėgautis žaisti daugiau ir daugiau. Taigi nereikia gaišti daugiau laiko ir atsisiųsti šį žaidimą šiandien! Jūs galite jį gauti nemokamai iš mūsų žaidimus torrent svetainę.