Xbox 360 žaidimai torrent

Xbox 360 žaidimai torrent

Vagis yra 2014 anketa slaptas žaidimas, kuris man buvo tikrai sujaudintas, nes kai buvau jaunesnis aš grojo originalaus žaidimo ir toje laiką tai buvo didelis dalykas, ir yra dabar galėtų žaisti šį paleisti verčia mane jaustis gerai, nes jaučiu, kaip Aš pėsčiomis žemyn atminties juostą. Jei norite gauti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus gaunate, jei iš laisvosios Xbox 360 žaidimai torrent svetainę ir turėti per kitų žaidimų, kad jums bus rasti ten atrodo, gal jūs pamatysite kažką, kad jums patinka.
Žaidimo istorija liudija tą patį seną veikėjas, kad mes esame pripratę, Garret arba kapitonas vagis, kuris daugiau ar mažiau badass Robin Hood, kad pavogs iš turtingųjų ir atiduoda vargšams. Jums bus baigti misijas ir jums teks būti geriausia, kad yra gotikos miestas, kuris yra įkvėptas Viktorijos laikais. Tamsus miestas, kuris yra atliekamas pagal Lockdown, nes ten buvo maras viruso plitimą.
Gameplay yra pagrįstas slaptas misijas, jūs turite eiti į skirtingas vietas be dėmėtojo ir pavogti kitokį stuff, ir jums bus remtis šešėlių ir naktį tamsoje, kad jums likti inkognito ar žudyti tyloje, kai tai būtina. Kas skiriasi nuo kitų žaidimų, kad dabar jūs turite didžiulį miestą, ji buvo suskirstyta į rajonų, kad jūs turite atrakinti atlikdami užduotis.
Nėra patirties taškų arba bet kompensaciją už savo pasiekimus tipas, nes Garrett turėtų būti jau kapitonas vagis ir jis negali išmokti naujų dalykų, jis jau profesionalas. Jūs taip pat turite šalutinių misijų, ir yra daug dalykų, kad jūs pavogti ir kai kuriose vietose pajusite daugiau kaip vagis, o ne Vigilante.
Pridėta prie žaidimo yra "Focus" funkcija, kuri leidžia savo charakterį į baudos aikštelę per įvairių sričių nepastebimai, ir tai yra cool dalykas, nes jums reikia šio dalykas rūšiuoti gauti nedidelį pranašumą per sunkios AI kuris yra Allover vieta suteikia jums sunku. Bet tai nėra blogas dalykas, nes tai yra slaptas žaidimas nėra shooter žaidimas, kur yra non-stop veiksmo, reikia sustoti ir pagalvoti kiekvieną žingsnį, kad jūs turite daryti.
Pridėti visa tai į klasikinis žaidimas, kad kiekvienas mylėjo, kai jis buvo išleistas beveik prieš 20 metų, ir jūs turite žaidimas, kuris gali suteikti jums awesome laiką be nuobodus ir pasikartojantis. Jūs tikrai myliu jį, net jei turite ne žaisti originalus vieną. Taigi, tai sau paslaugą ir parsisiųsti šį žaidimą iš mūsų nemokamą Xbox 360 žaidimai torrent svetainę dabar!