Parsisiųsti PC GAME torrent

Parsisiųsti PC GAME torrent

Kaip toli jūs galite apsaugoti žmogų? Ką jūs rizikuojate prarasti ir ką norėtumėte paaukoti siekiant išsaugoti arba išsaugoti ką nors gyvenime? Žudikas yra miręs užduotys jums nužudyti keistų būtybių išsigimęs rizikuoja pakliūti į tamsiųjų jėgų. Hack ir velniop veiksmo žaidimas buvo sukurtas žiogas Gamyba, paskelbė Kadokawa Shoten Japonijoje, XSEED Žaidimai Šiaurės Amerikoje ir Deep Silver Europoje ir išleistas rugpjūčio 2013 skirtingų platformų. Parsisiųsti PC GAME torrent ir pabandyti išsaugoti kaip daug žmonių kaip jūs galite be nutempė į tamsą.
Žaidimas supažindina mus į istoriją po TOKIO, pamišęs buvęs budelį, kuris pagrobė mergaitę ir yra medžiojo pagal Katana-Turintys žmogus. Teisė befor jis nužudytas, Tokio vadinamas Mondo išvaizdos "tamsą". Istorija nukelia mus po dviejų metų, kai Mondo priimta į Bryan anketa agentūra, kuri nagrinėja su vykdymu nedorų būtybių ir žmonių. Žmogus, vardu Damon įspėja Mondo apie darbą, kuris gali traukti jį į tamsiąją pusę kaip tai padarė jo pirmtako budelio pavojus.
Mondo žudo daug keistų, baisių būtybių, vadinamų laidų. Alisa, vieno iš laidų kaltina vyrą, vardu Davidas pertvarkant ją į monstras. Vėliau jie lankėsi Moon River, moterį, paprašykite Mondo nužudyti Dovydą. Jis yra keista nenugalimas žmogus, kuris gyvena ant tamsiąją pusę Mėnulio rūmuose. Mondo sužinoti, kad Mėnulis upė buvo Mėnulio valdovas praeityje, kol Davis nuverstas ją ir pradėjo kurti laidais jo pakalikai. Dolly, psichikos, kuris dirba už Dovydą bando nužudyti Mondo, tačiau pastarasis naudoja Miegazāles kovoti ją, bet tuo tarpu, visi jo prisiminimai grįžti. Jis supranta, kad Dovydas yra iš tikrųjų jo brolis, kuris dirbo Brian anksčiau. Galų gale Mondo kovoja ir nugali Dovydą, tiek virsta Laidai, o kovos. Tačiau Mondo atsiduria apsėsti tamsoje, vis kitą taikinys Bryan vykdymo įmonė. Žaidimo pabaiga atvira rodo, kad Mondo paėmė Davin vietą ir tapo Mėnulio valdovas.
Žaidimas buvo geriau gavo Japonijos žaidėjai negu Vakarų tie. Petras Bourke ir Impulsegamer davė žaidimą 3,9 žvaigždes sakydamas: "Killer Negyvosios košmaras Edition yra tikrai ten su viena keisčiausių, bet įdomus žaidimai, kad aš grojo ant PC. Gameplay veikia gerai, nors kartografavimo yra šiek tiek ribota ant klaviatūros / pelės. Veiksmas yra įdomus, simboliai yra įdomus ir istorija turi puikių staigmenų mesti į mišinį. "