Skate 3

Skate 3

Skate 3 yra galutinis žaidimas EA Skate žaidimų serijos, kuri buvo labai populiarus ir mylimas už tai, kad jis pristatytų į artimiausią ir autentišką skate patirties realiame gyvenime riedlenčių. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien savo "PlayStation konsolės tada jūs galite jį atsisiųsti iš laisvosios PS3 žaidimai torrent svetaines ir turi virš kitų žaidimų, kad jums bus rasti ten atrodo, gal pamatysite kažką, kad jūs norėjote žaisti, bet neradote torrent.
Šis žaidimas istorija yra daug skirtingų nei skate: 2, tai reiškia, kad jūsų charakteris yra dabar profesionalus riedlentininkas, ir jai nereikia įrodyti nieko niekam. Jūs vis dar turi papildomą pamoka, kuris bus rodomas Jason Lee, ar Autobusų Frank kuri bus išmokyti jus pagrindai riedlenčių pavyzdžiui, Ollie ar kaip atlikti grind.
Jūs dabar skate kitame mieste, ir jums bus perkelti iš San Vanelona Port Carverton kur esate lankyti universitetą. Miestas yra padalintas į tris pagrindines sritis, kurios yra labiau Skate draugiškas nei į Skate 2 tie, turite centro, universitetas ir pramonėje. Tau patiks kiekvieną vieną iš jų ir visi jie turi daugiau švarią ir aptakus žiūrėti į jį, kaip čiuožėjas galite skambinti jiems rojus.
Internetinė sistema pagerėjo ir karjera dabar Co-op misijas, galite baigti su bet jūsų komanda sudarė AI Real Life profesinės riedlentininkams arba jūsų draugai ir turėsite tonų ir tonų įdomus žaisti šį naują režimą ir tipą iššūkius. Jūs taip pat galite pasirinkti tarp Easy arba Hardcore režimu, priklausomai nuo jūsų sugebėjimų ir įgūdžių, kad jums nebus gauti nusivylė ir nutraukti savo valdiklį.
Jei jums patinka pastatas skatepark'ai nei šis žaidimas gavo, kad taip pat priklauso ir dabar jūs turite tonų naujų galimybių ir funkcijų, ir net ne parke, bet viskas nuo drabužių lentos ir jūsų grotuvo pritaikymas.
Apskritai, šis žaidimas yra visiškai nuostabus ir aš tikrai manau, kad jums reikia jį žaisti, tai paskutinis skate žaidimas šioje serijoje, todėl jūs negausite žaisti nieko geriau nei šis. Negalima overthink ją ir parsisiųsti šį žaidimą šiandien nemokamai iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę.