ps Vita Žaidimas torrent

ps Vita Žaidimas torrent

Drįstu manyti, kad kiekvienas žmogus šioje žemėje gyvena su tikslu, kad jis ar ji kovoja pasiekti visą savo gyvenimą. Mes norėtume įsivaizduoti, kaip mūsų gyvenimas bus dešimt-dvidešimt metų, bet mes skeptiškai, kai kalbama apie įsivaizduoti sveiką Žemę šimtą metų, kai mes čia nebus daugiau. Aš asmeniškai negali turėti nuomonę apie tai, ką Žemė atrodys vieną tūkstantį metų. SCE, Japonija Studija, "Shift" ir Dimps naudoti savo Ratio ir sukūrė Laisvė karai, veiksmų vaidmenų žaidimo vaizdo žaidimas tolimoje dystopian ateityje metais 102014. savo vaizduotę ir kūrybiškumą tarnavo kuriant sėkmingą žaidimą, kurį galite atsisiųsti ps Vita Žaidimas torrent iš įvairių interneto svetainių.
Laisvė karai buvo paskelbtas Sony Computer Entertainment ir išleistas birželio 26, 2014, Japonijoje, rugpjūčio Azijoje ir spalio Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Žaidimas pasakoja apie Žemę, kur žmonijos dauguma yra tvarkomas kalinį baudžiamosiose miestų žinomas kaip Panopticons istoriją. Valstybės yra pirmaujanti prieš vienas kitą karą ir esate įpareigotas kovoti kaip indėlį į savo Panoptikumas. Žaidimas yra pasakyta, kad vienas iš sėkmingiausių Playstation Vita pavadinime per Japonijoje, su antras didžiausias atvirų pardavimų visą laiką.
Trečiasis asmens žaidimas funkcijos abi bendradarbiavimo ir konkurencingas, vietos ir online multiplayer mados, bet ne ilgiau kaip aštuonių žaidėjų. Rasite sau naudojant grumiasi plakti vadinamas "akstis" dauguma iš karto prieš milžinišką priešų ir tai leis jums traukite juos iki žemės, apdailos insulto. Jūs galite suteikti komandas į savo Androids žinomas kaip priedai, kurie bus paremti savo kovos misijų metu. Galite palieps rinkti medžiagą, eiti tam tikras pareigas ar gelbėjimo civilius. Aš jus patikinti, kad žaidimas suteiks jums awesome patirties, kuri gali būti lengvai priklausomybę.
Žaidimas pardavė 300.000 skaitmeninių ir fizines mažmeninės kopijas, kurie naudojasi tiek komercinės ir kritišką sėkmę. Vita Lounge anketa Taileris Olthoff davė žaidimą 4,9 turtinga žvaigždes patvirtinimo ir "Laisvė karai gali būti dar vienas medžioklės žaidimas ant Vita, bet tai iki šiol vienas iš geriausių. Ji rėkia AAA gamybą išskirtiniu grafika, kietas garsas, unikalus žaidimo mechanika ir šviežios story line - patraukti juos jumis one of a kind pakuotėje, kad tik Japonijoje galima sugalvoti, bet su vykdymo tipiškas Vakarų didelių kadrų. "