CounterSpy

CounterSpy

CounterSpy yra tikriausiai vienas iš labiausiai 2.5D žaidimų, kad aš kada nors grojo ir ten jokios abejonės, tai gražiai iš savo kino pristatymą į awesome Bondesque garso takelį. Jei norite žaisti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus jį atsisiųsti iš laisvosios PS3 žaidimai torrent svetaines ir turi virš kitų žaidimų atrodo, kad rasite ten, gal pamatysite žaidimą, kad jūs visada norėjo žaisti savo "PlayStation 3" konsolės.
Šis žaidimas yra visa informacija apie, todėl jūs jausitės tarsi slaptas šnipinėjimo agentas, kuris bando įsiskverbti į priešo bazes ir surinkti duomenis. Dėl ieškinio laikas nustatomas pakaitinių istorija versiją šaltojo karo ir jums žaisti kaip neutralią organizaciją, vadinamą Counter agentu ir jūsų tikslas yra sustabdyti nei Rusija ar Amerikoje pradėti branduolines raketas, tai padaryti galite įsiskverbti tiek priešo bazės ir turėsite nukniaukti savo kelią daro slaptas žudo ar parbloškimų.
Kitas dalykas, kad šis žaidimas sugeba padaryti, tai turi sliduma pristatymą abiejų supervalstybių ir vietoj vadindamas juos Valstijų ir Rusijos, jie pakeitė savo pavadinimą į imperialistai (JAV) ir socialistų partijos (TSRS), ir jums bus tikrai pripažįsta kiekvienos tautos, padarytais taip, kad jų pagrindas yra suprojektuoti ir, kaip jie atrodo. Ir žaidimas įkvėpė iš įvairių šaltinių, pavyzdžiui, knygų, filmų, TV šou ir komiksų iš tuo metu, ir jums bus tikrai patinka!
Jums bus suteiktas su keliais punktais nuolat slaptas nužudytų ir jūs taip pat gali rinkti Intel, kuri yra daugiau ar mažiau žaidimo valiuta ir galėsite atrakinti naujus ginklus, taip pat galite pavogti ginklų brėžinius ir specialius formules padaryti pavojingą ginkluotę. Ir jei jūs neturite atidžiai žaisti galite padidinti savo DefCon statusą, kuris bus jūsų misija sunkiau, todėl šis žaidimas reikalauja šiek tiek strategiją ir įgūdžių.
Apskritai, šis žaidimas yra puikus ir jis turi viską, kad jūs norėtumėte iš žaidimo, kuris yra ne toks pretenzingas, kuri gali suteikti jums įdomus laiko turėdami trumpą gameplay, jūs niekada nuobodu, jums bus meilė kino nuomonės, kad siūlys jūs ir ji bus tikrai padaryti jums patinka cool James Bond kaip šnipas agentas. Taigi nereikia gaišti daugiau laiko ir atsisiųsti šį žaidimą šiandien nemokamai! Jūs nesigailėsite žaisti savo "PlayStation konsolės.