PS Vita žaidimai torrent

PS Vita žaidimai torrent

Paslaptingos Cooperis: Vagys laiko ar Sly 4 yra ketvirtas pavadinimas platformos slaptas vaizdo žaidimų serijos ir taip Sly Cooper meistras vagis usūrinių pasaulyje, gyvena antropomorfinių gyvūnams. Skirtingai nuo kitų žaidimų serijos, Paslaptingos 4 buvo sukurtas Sanzaru Žaidimai, paskelbtais "Sony Computer Entertainment" ir išleido pirmąjį pusmetį 2013 m PlayStation 3 ir Playstation Vita. Pastaroji versija parsisiųsti PS Vita žaidimai torrent svetainių galima rasti.
Jūs paimsiu Sly, Bentley, Murray, CARMELITA Fox ar Sly protėvių vaidmenį. Komanda grįžta yra unikalus epas, laiko keliauja nuotykių Sly Cooper Vagys laiku. Po paskutinio Heist, Paslaptingos apsimeta amnezinis ir palieka Bentley atsakingi išlaikyti branginama Thievius Raccoonus, senovės knyga meistro vagyščių priklausantį Cooper šeimai. "Bentley" pastebi, kad puslapių knygos išnyks priešais jo akis ir renka gaujos išgelbėti kubilų palikimą gražu dingo amžinai.
Paslaptingos Cooperis: vagys laikas yra didžiausia ir aukštos siekiama žaidimas iki šiol visiškai pasikeitė dizainas personažų, su pasauliu du kartus daugiau nei ankstesniais žaidimų serijos. Aplinkas ir realaus pasaulio fizika yra labiau energingas ir dinamiškas, siūlanti realų patirtį žaidimo. Žaidime parašo gameplay stilių franšizės maišymo vagyščių žvalgyba, kovos su ja ir slaptas. Paslaptingos Cooperis: vagims laikas bus jums įdomų kelionę aplink pasaulį, kuri apima veiksmų supakuoti misijas, naujas slaptas juda, Epas bosas mūšiai, užsiimančių dėlionės elementų ir daug kitų įdomių dalykų, kad aš leidžiu jums atrasti.
Žaidimas gavo daugiausia teigiamų atsiliepimų tiek iš gerbėjų ir kritikų. "PlayStation Oficialus Žurnalas Australija komentavo:" Iš esmės, tas pats puikus PS3 pavadinimas mes peržiūrėtas, o atgal, bet nešiojamas ir pavyzdingai Kryžiaus play funkcionalumą. Gebėti ištraukti savo Vita ir pasiimti iš ten, kur baigėte (parsisiųsdami Cloud išsaugoti) yra absoliutus Sėkmė ir sinchronizavimo procesas yra nepriekaištinga. "Žaidimas gavo 75/100 balas Metacritic ir 8.0 / 10 dėl IGN, pastarosios Colinas Moriarty, patvirtinantis, "Sly Cooper: Thieves In Time yra vertas žaidimas įtraukti į savo biblioteką PlayStation 3 ir Playstation Vita. Ji tai daro daug dalykų teisė ir harkens kitu laiku lošti, o modernizuoti naujos kartos patirtį. "