PC žaidimai torrent

PC žaidimai torrent

Mafia 2 yra žaidimas, kad aš laukiau tiek daug metų bus išleistas ir kai jis pagaliau pateko į rinką aš negalėjau buvo labiau susijaudinęs, nes pirmasis mafija buvo vienas iš mano mėgstamiausių žaidimų kada nors. Jei norite parsisiųsti šį žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs gaunate jį iš Nemokama PC žaidimai torrent svetainę ir turėti per kitų žaidimų, kad mes turime jums prieinamos ten atrodo, gal jums bus rasti kažką, kad jūs norite žaisti savo kompiuteris.
Žaidimas yra per 1940-ųjų ir 1950-aisiais, ir jis pradeda pristatydamas mums pagrindinis herojus, Vito Scaletta, kuris buvo suimtas, kai jis buvo už tai apiplėšimas paauglys ir jam buvo suteikta du pasirinkimus, arba jis eina į kalėjimą, arba jis enroles į kariuomenė. Jis pasirenka antrąjį variantą ir jis yra siunčiamas kovoti už savo šalį, Ameriką (nors jis gimė Italijoje), per Antrąjį pasaulinį karą.
Kai Vito grįžta namo jis sužino, kad jo velionis tėvas paliko motiną ir seserį didelis skolos ir jis žino, kad jis turi dešinę tėvo nuoskaudas ar dar jie bus didelių problemų. Vito tada vėl suvienija savo geriausiu draugu, Joe Barbaro, sakau jam, kad jis turi būdą, kaip užsidirbti pinigų ir Joe padeda jam ir pristato jį į mafijos pasaulį ir daro realią gangsteris iš jo. Nors jis sugebėjo gauti pinigus, Vito yra sugauti vėl policijos ir jis turi tarnauti 10 metų laisvės atėmimo bausmę, kur jis sutinka kitą mob bosas ir dalykas pradėti vystytis.
Gameplay protingas žaidimas yra puikus ir jis sugeba suteikti jums, kad 1940-1950 m anketa jaustis nuo to, kaip Empire Bay City atrodo, kuri įkvėpė iš realaus gyvenimo miestuose nuo to laiko, pavyzdžiui, Niujorke, Čikagoje, Bostone laikotarpį į Automobiliai, drabužiai, kad jums bus nešioti ir visi puikus muzikos, kad vaidina radiją. Jei viskas atrodo kaip autentiški kaip įmanoma ir Vito istorija yra vienas, kad aš tikiu, kad jums nebus pamiršti. Jūs gyvenate realiame gyvenime gangsteris tai reiškia, kad jūs turėsite nužudymo misijas, apiplėšimus ir jūs įdėti savo gyvenimą pavojuje daug kartų.
Žaidimas taip pat turi realaus laiko cutscenes, o tai reiškia, kad kai filmuką pradės grotuvą ar automobilis atrodys lygiai taip pat, kaip jūs paliko juos, kai jums buvo juos kontroliuoti. Ir visi kino būdas, kuriuo žaidimas yra pagamintas sugeba geriau papasakoti istoriją gangsterių nei kai filmas galėtų būti, ir tai sunku dalykas žaidimas daryti. Jei norite žaisti šį awesome žaidimą, tada nereikia gaišti bet kuriuo metu ir jį atsisiųsti iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę dabar!