Assassin "Creed IV

Assassin "Creed IV

Assassin "Creed IV dalis: Juoda vėliava Laisvė Cry yra DLC, kurio tikslas yra tęsti Juodosios Žymėti istoriją, bet išlaikyti tą patį temą, tai reiškia, kad jūs vis dar ketinate žaisti kaip piratu. Jei norite atsisiųsti šią DLC ir žaisti šį žaidimą šiandien, tada Raginu jus, kad jį gauti iš laisvos PS4 žaidimai torrent svetainę ir turėti ne kitų žaidimų, kad jūs rasite ten, gal pamatysite ką nors įdomu, kad jūs norėjote žaisti ilgą laiką, bet negalėjo sau tai leisti.
Žaidimo veiksmas yra nustatytas maždaug 20 metų po to, kai Juodosios Žymėti įvykius ir pasakoja Adewale istoriją, kuris buvo nemokamai vergas, kad padėjo Edward Kenway ir jis buvo apmokytas juo tapti mirtinas žudikai, o vėliau nuo Assassin valstybėje tvarka. Iš Adewale kelionė pasakoja emocinį istoriją apie vergovę ir prasmę laisvės ir tai kainuos, todėl jums rūpi daugiau apie istoriją ir charakterį, o ne aplinkai ir ką daro Assassin toks kietas.
Nors Adewale buvo po takas apie tamplierių veiklos West Indies jūros, jis sudužo Saint-Domingue kur jis sužino, kad ten buvo didelė vergija veikla ir jis sustojo nuo savo pagrindinės misijos ir padarė jo pagrindinis tikslas iš išlaisvinant vergai ir žmonės, kurie buvo gyvi Port-au-Prince, ir jis sužino, kad vienas iš vietinių gyventojų, Bastienne Josèphe, dirbo su tamplieriai.
Nors ši istorija yra būdas daugiau kompaktiškas, kad kiti pasakojimai, kad jūs rasite kitų Assassin "Creed žaidimai, jums bus visiškai love it ir jums tikrai jaučiasi, kad tai galingas pranešimas. Misijos yra sudėtingesnis ir dabar dauguma reikalauja, kad jūs laisvųjų vergų, gelbėti žmones, kurie užpuolė arba sustabdyti šeimos auctionings. Be to, jūs vis dar turite Naval kovinius misijas, kad jūs turėjote pagrindiniame žaidimo ir gameplay protinga ten nebuvo tiek daug papildymų, bet tai kažkas, kad jūs tikrai reikia iš DLC.
Jei pamėgdavo Adewale pasaka ir norite tikrai jaustis kaip herojus, o ne Assassin, kuris turi nužudyti žmones, siekiant užbaigti tam tikrais iššūkiais, tada aš skatinti jums gauti šį žaidimą dabar. Galite atsisiųsti šį DLC iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę ir jis bus jums ne kartą!