Xbox 360 žaidimai Torrent

Xbox 360 žaidimai Torrent

Kvantinė pertrauka yra artėjančių žaidimas, sukurtas ištaisyti Studios, kuri sugebėjo sukurti žaidimą, kad atrodo ne tik nuostabus tiesiog iš priekabos ir iš gameplays pora, kad jie pavaizduotame Gamescom, ir oh boy, šis žaidimas yra būdas daug geriau, kad aš tikimasi, , Jei norite būti tarp pirmųjų žmonių, kurie žaidžia šį žaidimą, tada įsitikinkite, kad jūs jį atsisiųsti iš laisvosios Xbox 360 žaidimai Torrents svetainės, kai tik ji bus prieinama, nes gaunu mano iš ten, kaip ir dauguma žaidimai, kad aš mano "Xbox 360" žaidimų konsolę.
Žaidimas pasakoja apie tris draugus, kad išsivysčiusiose specialius gebėjimus, kurie susiję su manipuliavimu laikas, kai jie bando bet nesugebėjo padaryti kelionės laiku eksperimentą istoriją. Vienas iš jų, Paulius Serene, brandinamas 17 metų ir jis atsisuko prieš kitų dviejų, jis turi matyti ateitį, todėl jis bando pakeisti, tačiau dabartinė jis nori, kad jam gali padaryti ateitį, kad jis nori galimybes. Nesėkmingų eksperimentas taip pat sukelia laiko tiesiog sugriauti.
Quantum Break anketa antagonistai Džekas Joyce ir Beth Wilder ir jie bando sustabdyti giedras. Jums bus žaisti kaip Jack ir jūsų pagrindinis gebėjimas bus sustabdyti laiką, ir daro, kad jums išvengti nužudyti Serene agentai, kurie dirba jo blogio korporacija, Monarch sprendimai. Žaidimas yra šiuolaikinės fizikos teorijos, kurios buvo įgyvendinamos taip, kad žaidimas būtų šiek tiek autentiškumą ir Ištaisyti padariau, kad bendradarbiaujant su CERN mokslininkas.
Žaidimas taip pat turi realius veikėjus, kurie vaidina abiejų veikėjų ir antagonistų vaidmenį ir po to, kai baigti žaidimą anketa skyrių turėsite žiūrėti žaidimo vaizdo serijos, kad yra daugiau kaip TV šou, o ne filmuką. Pavyzdžiui Jack Joyce yra žaidžiamas Shawn Ashmore, kurį gali atpažinti iš X-Men, jo brolis Viljamas vaidina Dominic Monaghan, kuris yra Charlie iš TV serialo LOST ir antagonistas yra vaizduojama ne, išskyrus Littlefinger arba Aidan Gilligan nuo gerai žinomas ir mylimas TV šou žaidimai sostų.
Nors tu žaidi kaip pagrindinis herojus, žaidimas šou sako priešingos pusės istoriją ir pamatysite už Serene pasirinkimų motyvus.
Aš negaliu laukti Šiame žaidime bus išleistas, jis turėjo šiais metais bus išleistas vėliau, bet gamintojai turi atidėti datą, siekiant įsitikinti, kad šis žaidimas veikia sklandžiai ir oficiali išleidimo data balandžio 5, 2016 Taigi įsitikinkite, kad jūs ketinate būti tarp pirmųjų, kuris žaisti šį žaidimą ir jį atsisiųsti iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę!