Mafia 2

Mafia 2

Mafia 2 yra neabejotinai vienas iš geriausių žaidimų, kad kada nors buvo sukurtas ir jūs will not regret žaisti jį net per sekundę, tai žaidimas su emociniu istorija ir puikus gameplay, kad tik nedaugelis žaidimai valdomą ir vis dar kovoja turėti. Jei norite parsisiųsti šį žaidimą šiandien, tada įsitikinkite, kad jūs gaunate, jei iš laisvosios PC žaidimai torrent svetaines ir turi virš kitų žaidimų, kad jums bus rasti ten atrodo, nes mes turime daug įdomių žaidimų aikštelė galite atsisiųsti ,
Žaidimas pasakoja emocinę ir nuostabų pasakojimą imigrantas sūnaus, kuris nors ir yra italų kilmės kovoti už Ameriką Antrojo pasaulinio karo, kad dėl jam buvo suteikta pasirinkimo arba sėsti į kalėjimą, arba stoti į armiją, kai jis gavo areštuotas už tai apiplėšimas. Taigi jis pradeda apie kelionę, Vito Scaletta, vaikinas, kuris taps iš didelio niekas puikus nors ir jis turės svarbų vaidmenį į rodo mums, kaip paskelbė apie gangsterio gyvenimą buvo per 1940-1950 m aisiais.
Kai Vito grįžta iš karo, jis sužino, kad jo tėvas paliko motiną ir seserį didelis skolos ir jų gyvenimai buvo pavojus, nes jis pasiskolino pinigų iš blogų žmonių grupei. Vito vėl suvienija savo geriausiu draugu, Joe Barbara, kuris numato jį į mafijos organizacija, nes jis reikalingas būdas užsidirbti pinigų. Ir kaip, kad jūs ketinate būti įtraukti į organizuoto nusikalstamumo pasaulio ir visi, kad tai reiškia. Jums bus turintys skirtingas užduotis, pavyzdžiui, nužudymo sutartis, plėšimų, ir jums bus gyventi tikrojo Amerikos gangsteris gyvenimo visą savo šlovę.
Ir gyventi tokį gyvenimą žaidimas ateina į jūsų pagalba ir suteikia jums ramiai, Empire Bay, kuris yra įkvėptas iš realaus gyvenimo miestuose nuo to laiko, pavyzdžiui, Niujorke, Bostone, Čikagoje ir daug daugiau laikotarpiui. Automobiliai ir drabužiai bus ieškote kaip autentiški, kaip įmanoma ir netgi licenciją muzika tą laikotarpį bus sakau jums, kad jūs gyvenate eros, kuri buvo tikrai gražus. Šiame žaidime tipas yra daugiau trečiojo asmens šaudyklė ir jums bus padaryti daug jo, bet jūs taip pat bus patekti į kumščio kovų, ir jums bus taikomos visų dalykų, kad jūs turite išmokti per savo laiką spended ant mūšio.
Aš niekada grojo žaidimą, kuris padarė mane rūpintis tiek daug apie jo pagrindinis veikėjas ir jo gyvenimo ir nori pamatyti, kaip istorija vystysis, šis žaidimas buvo man taip daug geriau nei bet knygos ar filmo, kad kada nors buvo padaryta arba parašyta apie Amerikos gangsteriai. 1950 Jei norite žaisti šį žaidimą per tada eiti ir jį atsisiųsti iš mūsų Nemokami žaidimai torrent svetainę šiandien!